نقش داور اروپایی چیست؟

نقش داور اروپایی چیست؟
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

این هفته، فرانک از شهر تولوز در فرانسه یک سوال از طریق اینترنت و برای داور اروپایی فرستاده است : “نقش شما چیست و چگونه می توان از شما کمک خواست؟”

“نیکی فوروس“، داور اروپایی به این پرسش پاسخ می دهد: “طبق معاهدات، داور قضایی اروپایی به عنوان یک شخصیت غیر قضایی و در خدمت تمام شهروندان اروپایی، شناخته شده است و البته در کنار دادگاه ها انجام وظیفه می کنند.

این بدان معنی است که اگر شهروندان مشکلی با نهاد های اروپایی دارند، یعنی با هر کدام از اداره های اتحادیه اروپا از جمله پارلمان اروپا، کمیسیون اروپا یا حتی شورای اروپا و اداره های غیر قضایی آن، می توانند به من مراجعه کند و در مورد مشکل خود با یکی از موسسه های اروپایی، صحبت کند.

مراجعه به ما بسیار آسان است: شما می توانید از وب سایت ما استفاده کنید در آن راهنمایی های لازم برای مراجعه به ما داده شده است. راهنمای ساده ای که به شما کمک خواهد کرد با چند کلیک ماوس، پاسخ خود را دریافت کنید و فوراً بدانید از کدام نهاد باید شکایت کنید.

اگر نمی خواهید از وب سایت استفاده کنید، می توانید به ما یک فکس یا یک ایمیل ارسال کنید و ما پاسخ شما را معمولاً در عرض 72 ساعت و حداکثر در کمتر از یک هفته می دهیم.”

شما هم می توانید پرسش های مورد نظر خود را از طریق سایت یورونیوز با ما در میان بگذارید. لطفاً روی لینک زیر کلیک کنید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تأمین امنیت مسافران پس از سانحه هوایی جرمن وینگز

قوانین مربوط به کارمندان مأمور در اتحادیه اروپا

انواع دروس آنلاین و تفاوتهای آنها