Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نقش فهرست فراملی در انتخابات پارلمانی اروپا

نقش فهرست فراملی در انتخابات پارلمانی اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در برنامه این هفته سخن شما، آلساندرو شهروند ایتالیایی تبار ساکن بروکسل پرسش خود را در مورد یک فهرست فراملی در انتخابات آینده پارلمان اروپا طرح می کند و آندرو داف، نماینده گروه ائتلاف دموکراتها و لیبرالها در پارلمان اروپا پاسخ می دهد.

الساندرو: آیا فکر می کنید داشتن فهرست فراملی برای انتخابات آینده پارلمان اروپا می تواند به پارلمان اروپا کند تا بیشتر پاسخگوی شهروندان باشد و آیا می تواند به کاهش کسری بودجه کمک کند؟

آندرو داف:

“امیدوارم که اینگونه باشد. این دقیقا آن چیزی است که من در طرح پیشنهادی ام مطرح کردم. من فکر می کنم بخشی از مردم اروپا که بر تعدادشان افزوده می شود، نگاهی فراملی دارند. آرمان و تعلقات سیاسی آنها توسط دولتهای پیشین سیاسی صدمه دیده است.

من درک می کنم چرا الساندرو به عنوان یک ایتالیایی وجود تشکیلات سیاسی بزرگتر و اروپایی را که بتواند پاسخگوی چالش های مطرح در قرن 21 باشد، ضروری می داند.

از طریق یک تشکیلات اروپایی، ما احزاب سیاسی فراملی خواهیم داشت و آن را توسعه خواهیم داد. در آن صورت تنها با یک نوع حزب دموکرات مسیحی، لیبرال و سوسیالیست روبرو نیستیم. احزابی جدید یا احزابی هماهنگ تر نسبت به پویایی دنیای معاصر خواهیم داشت.

به این ترتیب، این موضوع کیفیت مبارزات انتخاباتی را تغییر می دهد و آن را جالب می کند و موجب می شود نامزدها به مجموعه ای از موضوعات سیاسی که هر روزه در پارلمان با آن روبرو هستیم بپردازند. اما در حال حاضر، این موضوع چندان در حوزه سیاسی مورد توجه قرار نگرفته است.”

شما هم اگر پرسش یا نظری دارید می توانید در تارنمای یورونیوز، صفحه سخن شما مطرح کنید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تأمین امنیت مسافران پس از سانحه هوایی جرمن وینگز

قوانین مربوط به کارمندان مأمور در اتحادیه اروپا

انواع دروس آنلاین و تفاوتهای آنها