Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

آلبوم جدید جویس دیدوناتو، خواننده اپرا نوید صلح را می دهد

با همکاری
آلبوم جدید جویس دیدوناتو، خواننده اپرا نوید صلح را می دهد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

موسیقی و هنر چگونه می تواند درد و رنج زمانه را سبکتر کند؟ جویس دیدوناتو خواننده آمریکایی متزو سوپرانو در آلبومی که بتازگی منتشر کرده است خشونت و آشوب جنگ را در مقابل آرامش دوران صلح قرار داده…

موسیقی و هنر چگونه می تواند درد و رنج زمانه را سبکتر کند؟ جویس دیدوناتو خواننده آمریکایی متزو سوپرانو در آلبومی که بتازگی منتشر کرده است خشونت و آشوب جنگ را در مقابل آرامش دوران صلح قرار داده است.

جویس دیدوناتو خواننده مشهور متزو سوپرانو آلبومی منتشر کرده است که «جنگ و صلح» نام دارد. او در این آلبوم آریاهای موسیقی دوران باروک را اجرا کرده است.

او مجموعه کنسرتهایی برای معرفی این آلبوم نیز برگزار می کند. او امروز هنرمندی متعهد است که می خواهد زیبایی و آرامش صلح را القا کند.

او در این آلبوم خواننده را به سفری از امید، شادی و نور می برد. وی می گوید: « [در این آلبوم] ازآهنگسازان شکوهمند قرن های پیش کمک می گیریم تا به هر دو جنبه انسان که درون هر کدام از ما هم هست نظری بیاندازیم: به تیرگی و به روشنایی و نور، به تلاطم و آشوب و به آرامش. هدفم این است که مردم احساس کنند که در دنیای پرآشوب به دام افتاده اند. پس از اسارت در دنیایی تیره، و در آرزوی نور و روشنایی، بالاخره نور از راه می رسد گرچه تیرگی همچنان در پس زمینه وجود دارد و صدایش شنیده می شود. همه ما همیشه میان این دو دنیا در سفر هستیم »

خواننده ۴۷ ساله می افزاید که با اجرای این آریاها قصد دارد، شنونده را تحت تاثیر قرار بدهد. او می گوید: «می خواهم کاری کنم که شنونده با واقعیاتی که ناراحتش می کند یا آنچه به هیجانش می آورد مواجه شود. بنابراین زخمها و جراحات را روی صورت و بدنم می کشم. زیرا در دوران صلح جای زخم ها باقی است، اما به نور و آب و گل تبدیل می شود.»
وی همچنین می گوید: «من آدم آرمانگرایی هستم و عمیقا معتقدم که می توان دنیا را تغییر داد! واقعا اعتقاد دارم که موسیقی شفابخش است و قدرتی بیش از فناوری مدرن دارد چون به قلبمان می رسد و بر دل مردم اثر می گذارد.»

جویس دیدوناتو در ماه دسامبر در ایالات متحده آمریکا کنسرت اجرا خواهد کرد. روز نهم دسامبر در شیکاگو، روز ۱۲ دسامبر در راچستر در ایالت نیویورک و ۱۵ دسامبر سال ۲۰۱۶ میلادی در نیویورک کنسرت اجرا خواهد کرد. مجموعه کنسرتهای اروپایی او در ماه مه و ژوئن سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

برنامه کنسرتهای جویس دیدوناتو را از اینجا ببینید.

آلبوم «در جنگ و صلح» را پارلفون و شرکت «اراتو وانر براس» در ماه نوامبر سال۲۰۱۶ منتشر کرده اند. در این آلبوم ارکستر «ایل پومو دور»، او را همراهی می کنند .

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رقابت فینالیست‌های جایزهٔ هربرت فون‌کارایان برای رهبر ارکستر جوان

جایزهٔ هربرت فون‌کارایان برای رهبر ارکسترجوان؛ مرحلهٔ نیمه‌نهایی

قهرمان؛ اثری پیشگامانه با هدف شکستن پیش‌فرض‌ها دربارهٔ اُپرا