Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تور کنسرت جهانی گروه پاپ- پانک "گود شارلوت"

تور کنسرت جهانی گروه پاپ- پانک "گود شارلوت"
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گود شارلوت، گروه پاپ و پانک آمریکایی مشغول برگزاری تور جهانی خود است.

آگهی

گود شارلوت، گروه پاپ و پانک آمریکایی مشغول برگزاری تور جهانی خود است. این تور جهانی برای ارائه آلبوم جدید برادران دوقولوی مادن، ژوئل و بنجی پس از ۶ سال استراحت است.

این گروه در سال ۱۹۹۶ شکل گرفت. آنها بمدت پانزده سال بطور دائم در تور دور دنیا بسر می بردند و آلبوم های تازه خود را با موفقیت ارائه می کردند. اکنون بعد از سالها توقف، این دو برادر تصمیم به انتشار آلبوم جدید خود گرفتند.

بنجی مادن می گوید که حضور در استدیو در کنار گروه “ پنج ثانیه از تابستان” (5Seconds of Summer) به آنها انگیزه ای داد تا آلبوم جدید خود را برای گروه “گود شارلوت” آغاز کنند.

«زمانی که به مرخصی رفتیم، ژوئل می گفت که مطمئن نیست که میخواهد دوباره کار کند و اگر بازگردد بخاطر این خواهد بود که چیزی برای گفتن داشته که تنها با گروه گود شارلوت می تواند آن را بازگو کند. بنابراین همه چیز درباره انجام کار جدید بود نه یادآوری خاطرات یا بازخوانی آهنگهای قدیمی.

در زمان استراحت، این دو برادر با گروههای دیگر موسیقی کار کردند. یکی از گروه هایی که برادران مادن زیر بال و پر خود گرفتند، “ پنج ثانیه از تابستان” بود. برایشان آهنگ نوشتند و در دو آلبوم آخر این گروه و اجراهای خیریه با آنها همکاری کردند.

بیشتر آهنگهای آلبوم تازه گود شارلوت را خود برادران مادن نوشتند. آنها کار گروهی و الهام را نیروی محرکه کارهای جدید خود می دانند.

بنجی مادن می گوید: «باید لحظه را دریابی، زمانی که انرژی وجرقه را درک کردی، باید همپای آن بدوی تا بتوانی به آهنگی که میخواهی برسی. روزهایی هست که سعی می کنید آهنگی را بنویسید و نمی توانید، رهایش کنید تا فردا سراغ اش بروید. اما وقتی آن جرقه در ذهن شما درخشید حتی شما را نیمه شب از رختخواب هم بیرون می کشد.»

آهنگ “زندگی از این بهتر نمی شود” همراه با موزیک ویدئو انتشار یافته است. این ویدئو را گروه گود شارلوت در مسیر تور کنسرتهای خود فیلمبرداری کرده اند تا به طرفداران پشت صحنه سفر خود را نشان دهند.

تور جهانی گروه گود شارلوت در آمریکا ادامه خواهد یافت و آلبوم جدی آنها اکنون در دسترس علاقه مندان است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان