اکران «خانوده هولار»، فیلم جدید جان کراسینسکی

اکران «خانوده هولار»، فیلم جدید جان کراسینسکی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در فیلم «خانوده هولار» (The Hollars) یک نویسنده جوان نیویورکی با شنیدن خبر بیماری سخت مادر به زادگاهش بر می گردد و با ورود به خانه در طوفانی از خاطرات گذشته، خانواده و مدرسه غرق می…

آگهی

در فیلم «خانوده هولار» (The Hollars) یک نویسنده جوان نیویورکی با شنیدن خبر بیماری سخت مادر به زادگاهش بر می گردد و با ورود به خانه در طوفانی از خاطرات گذشته، خانواده و مدرسه غرق می شود.

جان کراسینسکی، بازیگر نقش اصلی و کارگردان ۳۶ ساله فیلم با اشاره به سبک اثر خود می گوید: «فیلم های خانوادگی زیادی ساخته شده است. این یکی کمی متفاوت و خنده آور است. ساختن فیلم از این نظر برای من مهم بود که به نظرم از این دست فیلم های خانوادگی به اندازه کافی نداریم در دنیای امروز باید به داستانگویی ساده، قوی و کلاسیک مانند روایت های خانودگی بیشتر بپردازیم.»

این فیلم مستقل با بودجه کم و فرصت کوتاه تمرین بازیگران تهیه شده است. مارگو مارتیندیل، بازیگر نقش مادر درباره فرو رفتن در شخصیت ها می گوید: ««صادقانه پیش آمد. منظورم من تنها نیست، همه ما بازیگران شخصیتی غیر از خودمان شدیم. بلافاصله یک خانواده شدیم. ریچارد جنکینز برای من مانند مردی شده بود که سال های طولانی با هم ازدواج کردیم. و آن پسرها مانند پسران من بودند. تجربه غریبی بود.»

این دومین تجربه کارگردانی جان کراسینسکی، بازیگر آمریکایی است. او معتقد است جادوی این فیلم در رویکرد واقعگرایانه نسبت به زندگی، اجتناب از موسیقی بسیار غم انگیز و آشنا بودن داستان نهفته است. فیلم «خانوده هولار» (The Hollars) پس از نمایش در چند جشنواره، از پنجم شهریور/۲۶ اوت در آمریکا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد