تازه های موسیقی: انتشار هشتمین آلبوم گروه راک «تراویس»

تازه های موسیقی: انتشار هشتمین آلبوم گروه راک «تراویس»
نگارش از Euronews

«تروایس» (Travis)، یکی از محبوب ترین گروهای موسیقی بریتانیا با انتشار آلبوم تازه و برگزاری تور به صحنه موسیقی بازگشته است.

«تروایس» (Travis)، یکی از محبوب ترین گروهای موسیقی بریتانیا با انتشار آلبوم تازه و برگزاری تور به صحنه موسیقی بازگشته است. گروه «تراویس» سال ۱۹۹۰ تشکیل شد. این گروه اسکاتلندی در یازده سال اول شش آلبوم به بازار داد ولی آلبوم هفتم آنها با یک وقفه پنج ساله، سال ۲۰۰۸ منتشر شد.

فرن هیلی خواننده «تراویس» با اشاره به بازگشت گروه به عرصه موسیقی و نشر هشتمین آلبوم می گوید: «برگشتیم، احساس می کنیم دوباره به فضایی خوبی برگشتیم. گروه ما در وضعیت خوبی است پس از بیست سال در بهترین فرم هستیم. همین یک ماه پیش سالگرد آمدن مان به لندن بود. این کار بالا و پایین دارد و حال با همان اعتماد به نفس گذشته دوباره برگشتیم. آلبوم ما مجموعه ای از ترانه ها است و برای ما حس خوبی دارد.»

چند ترانه این آلبوم درباره ارتباط و وابستگی شدید به شبکه های اجتماعی و بطور کلی اینترنت است. آلبوم (Everything at Once) گروه «تراویس» پس از انتشار آن در ماه آوریل با استقبال مواجه شده است. «تراویس» در حال حاضر سرگرم تور بین المللی برای معرفی کار تازه خود است.

مطالب مرتبط