اکران فیلم حادثه ای «هاردکورهنری»

اکران فیلم حادثه ای «هاردکورهنری»
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

«هاردکورهنری» (Hardcore Henry) فیلم علمی تخیلی و اکشن با رویکردی تازه ای است. مخاطب از چشم قهرمان و راوی فیلم، به قلب حادثه هدایت می شود. هنری،

آگهی

«هاردکورهنری» (Hardcore Henry) فیلم علمی تخیلی و اکشن با رویکردی تازه ای است. مخاطب از چشم قهرمان و راوی فیلم، به قلب حادثه هدایت می شود. هنری، قهرمان سایبرنتیک در آزمایشگاه همسرش در مسکو بیدار می شود. داستان او را در مسیر آشنایی با جیمی، یک انگلیسی مرموز و همچنین یک ضد قهرمان قرار می دهد. آکان، فرمانده خبیث همسر هنری را به گروگان گرفته و در صدد ساختن ارتشی با سربازان مهندسی شده است. هاردکورهنری باید همسرش را نجات دهد و هویت واقعی ضد قهرمان را افشا کند.

فیلم محصول مشترک آمریکا و روسیه و ایلیا نایشولر نویسنده و کارگردان آن است. او می گوید: «بدلیل کمی وقت برای آماده کردن همه چیز، همه مراحل تولید و پیش از تولید بسیار پیچیده بود. در تولید فیلم همه گروه، باید مهارت های تازه یاد می گرفتند.» ایده ساختن فیلم دو موزیک ویدیویی است که کارگردان برای گروه ایندی راک خودش ساخته است. این ویدیوها در یوتیوب چهل میلیون بیننده داشتند و حال فیلم، بیننده را به مرکز عملیات قهرمان آن می برد.

«هاردکورهنری» (Hardcore Henry) سپتامبر ۲۰۱۵ در جشنواره فیلم تورنتو افتتاح شد و اکنون در اکران بین المللی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد