Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

تازه هایی از موسیقی کانتری: از دالی پارتون تا نسل امروز

تازه هایی از موسیقی کانتری: از دالی پارتون تا نسل امروز
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دالی پارتون، خواننده سبک کانتری آمریکایی در کنسرت خود در شهر نشویل ایالت تنسی و قلب موسیقی کانتری آمریکا گفت کلکسیون کامل کارهای او با گروه «تریو»

آگهی

دالی پارتون، خواننده سبک کانتری آمریکایی در کنسرت خود در شهر نشویل ایالت تنسی و قلب موسیقی کانتری آمریکا گفت کلکسیون کامل کارهای او با گروه «تریو» بزودی منتشر می شود. این خواننده هفتاد ساله همکاری با گروه «تریو» را از دهه هفتاد میلادی شروع کرد. اولین آلبوم آنها سال ۱۹۸۷ منتشر و برنده جایزه گرمی شد. مجموعه کامل این گروه قدیمی، سپتامبر ۲۰۱۶ به بازار می آید.

در نسل تازه خواننده های کانتری، اوبری سلرز آلبوم تازه ای منتشر کرده است که مهارت خواننده در تلفیق ریشه ها ی کانتری او در تگزاس و ایندی راک نشویل را بخوبی نشان می دهد. آلبوم تازه اوبری سلرز شامل ۱۴ ترانه است.

رندی هاوزر از نسل تازه اما خواننده معروف و با سابقه کانتری هم پنجمین آلبوم خود را منتشر کرد. آلبوم «فایرد آپ» (Fired Up) قدرت صدای او در موسیقی کانتری راک را بخوبی به نمایش می گذارد. خواننده ۴۱ ساله در مورد آلبوم تازه گفت: «خیلی از ترانه های این آلبوم، من را به یاد کارهای قبلی ام می اندازد. بازتاب خوبی از مسیر من از گذشته و به آینده است.» آلبوم «فایرد آپ» با ۱۷ ترانه کانتری راک از غزل های عاشقانه می سی سی پی منتشر شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کنی راجرز، خواننده سرشناس آمریکایی درگذشت

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل