«معجزه هایی از بهشت»: فیلم تازه جنیفر گارنر

«معجزه هایی از بهشت»: فیلم تازه جنیفر گارنر
نگارش از Euronews

فیلم «معجزه هایی از بهشت» (Miracles From Heaven) تصویر سینمایی از یک رویداد واقعی است. فیلم بر اساس خاطرات کریستی بیم ساخته شده است. کریستی مادر جوانی است که دختر ده ساله اش به بیماری مهلک مبتلا شده است و او بی امان در جستجوی درمان او است تا اینکه یک تصادف رانندگی آغاز یک معجزه در زندگی آنها می شود.

جنیفر گارنر ، بازیگر ۴۳ ساله آمریکایی در نقش کریستی می گوید: «من از ایفای نقش در فیلمی که موضوع اصلی آن باور مذهبی باشد نگران نبودم البته به شرط اینکه موعظه گر نباشد و جانبداری نکند. به نظر من ما به هیچ وجه حق نداریم در مورد اعتقادات دیگران جانبداری یا قضاوت کنیم. از نظر من خصوصیت اصلی این شخصیت، ایمان او و محور فیلم است. فیلم درباره خانواده، یک دختر کوچک و همه امیدهایی است که صرف نظر از ایمان و اعتقاد می توانید به آن باور داشته باشید.»

کویین لطیفه بازیگر و خواننده آمریکایی در این فیلم در نقش زنی بازی می کند که پس از دوستی با کریستی و خانواده او امید را به آنها باز می گرداند. او گفت: «داستان فیلم خیلی جالب بود. من به معجزه اعتقاد دارم. بچه ها با بی گناهی و معصومیتشان آماده پذیرش معنویت و دنیای معنوی هستند و هنوز اسیر مادیات نشده اند. اگر دنیا باید با چشم باز با آنها برخورد کند و مسیر درست را به آنها نشان دهد آنها آماده هستند.»

فیلم «معجزه هایی از بهشت» (Miracles From Heaven) از نیمه مارس در آمریکای شمالی و در ماه های بعد در سینماهای کشورهای دیگر اکران می شود.