اکران جهانی فیلم پلیسی حادثه ای «۹۹۹»

اکران جهانی فیلم پلیسی حادثه ای «۹۹۹»
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم پلیسی حادثه ای «۹۹۹» (Triple 9 ) به کارگردانی جان هیلکوت، نگاهی به دنیای زیرزمینی شهر آتلانتا است. وقتی مافیای روسی – اسراییلی یک گروه تبهکار و

آگهی

فیلم پلیسی حادثه ای «۹۹۹» (Triple 9 ) به کارگردانی جان هیلکوت، نگاهی به دنیای زیرزمینی شهر آتلانتا است. وقتی مافیای روسی – اسراییلی یک گروه تبهکار و پلیس های فاسد را تهدید می کند، تنها راه ساکت کردن رقیب، سازماندهی یک عملیات پیچیده سرقت است. باند پلیس های فاسد و تبهکاران برای گمراه کردن فوریت های پلیس ۹۹۹، در یک طرف شهر یک مامور پلیس را می کشند و تا در سوی دیگر شهر، عملیات سرقت بدون مشکل انجام شود.

فیلم از بازیگران شناخته شده زیادی بهره برده که در افتتاحیه فیلم در لس آنجلس حاضر شدند. کیسی افلک بازیگر این فیلم پلیسی می گوید: «یک فیلم کلاسیک هالیوودی، مهیج و به سبک فیلم های پلیسی قدیم است. همان فیلم دزد و پلیس معروف که خیلی خوب ساخته شده است.»

کیت وینسلت بازیگر بریتانیایی برنده اسکار، در نقشی متفاوت شخصیت زن رییس مافیا را ایفا می کند. او می گوید: «شخصیت من آدم خبیثی است. استاد ریاست بر همه است. یکی از معدود زنهای داستان است که می تواند همه مردها را کنترل کند. راستش را بخواهید برای من خیلی جالب بود.»

فیلم حادثه ای «۹۹۹» در اکران بین المللی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد