Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اکران فیلم تازه ناتالی پورتمن «جین یک اسلحه دارد»

اکران فیلم تازه ناتالی پورتمن «جین یک اسلحه دارد»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

«جین یک اسلحه دارد» فیلم وسترن و داستان زنی در غرب وحشی است که از خانواده اش در مقابل یاغی ها محافظت می کند. در این فیلم، ناتالی پورتمن شخصیت جین را

آگهی

«جین یک اسلحه دارد» فیلم وسترن و داستان زنی در غرب وحشی است که از خانواده اش در مقابل یاغی ها محافظت می کند. در این فیلم، ناتالی پورتمن شخصیت جین را ایفا می کند. او زنی در محاصره یاغی ها و مزدورانی است که در پس زمینه اختلافات گذشته با شوهر او، کمر به نابودی خانواده اش بسته اند و جین جز کمک گرفتن از نامزد سابق برای نجات شوهرش راهی ندارد. گذشته و آینده و تلاش برای زنده ماندن مضمون این فیلم نفس گیر است.

اولین نمایش این فیلم ۲۷ ژانویه در نیویورک برگزار شد. ستاره ۳۴ ساله می گوید از ایفای نقش شخصیت زن قوی در غرب وحشی، که زیاد معمول نیست خوشحال است. ناتالی پورتمن گفت: «ساختن این فیلم وسترن که شخصیت اصلی آن یک زن مقاوم و خشن است تجربه خیلی خوبی بود. زندگی در غرب وحشی این زن را مقاوم کرده. جایی که تعداد زنها خیلی کم و موانع زیاد است. رفتن به غرب و شروع زندگی از این زن محکم ترین و سخت ترین شخصیت ها را ساخته است. تا به حال تجربه ایفای این نقش ها را نداشته ام و کمی غیرمعمول است.»

ساخت فیلم نتیجه همکاری بین ناتالی پورتمن، به عنوان تهیه کننده و جوئل اگرتون فیلمنامه نویس آن است. جوئل اگرتون با اشاره به اشتیاق همکاری در این پروژه می گوید: «واقعا مایل بودم و می خواستم در پروژه شریک باشم. ایده اولیه من ساده بود. ولی وسترن پروژه جالبی است. بودن ناتالی در مرکز آن، برای ما که طرفدار جنگ ستارگان هستیم، هیجان انگیز بود.»

فیلم «جین یک اسلحه دارد» پس از نمایش افتتاحیه، در روزهای مختلف ژانویه و فوریه در سینماهای دنیا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد