گیتاریست جاز نوجوان مادریدی در راه شکوفایی

گیتاریست جاز نوجوان مادریدی در راه شکوفایی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک فروشگاه گیتارهای کمیاب در مادرید، پاتق و کلاس آموزش پدرو گونزالس ۱۷ ساله است. نوجوانی با کلاه بسکتبال که با علاقه روی گیتارش خم شده و آن را با

آگهی

یک فروشگاه گیتارهای کمیاب در مادرید، پاتق و کلاس آموزش پدرو گونزالس ۱۷ ساله است. نوجوانی با کلاه بسکتبال که با علاقه روی گیتارش خم شده و آن را با مهارت کم نظیری می نوازد. پدرو گونزالس این روزها توجه اهالی مادرید را به خود جلب کرده است. او که تکنیک های نواختن گیتار در سبک جاز را با تماشای ویدیوی ستاره هایی مانند وست مونتگمری یاد گرفته است می گوید: «در جاز، من بیشتر روی کار مونتگمری همینطور دوک الینگتون و جرج بنسون دقت می کنم.»

صاحب فروشگاه با سازماندهی کنسرت با یک گروه معروف ایندی راک برای تحصیل پدرو گونزالس در کالج موسیقی مادرید کمک مالی فراهم کرد زیرا پرداخت هزینه برای خانواده اش ممکن نبود. پس از تکمیل این دوره، حال پدرو در تلاش برای ادامه یادگیری جاز در کالج های موسیقی معروف در آمریکا و یا هلند است. او می گوید: «مسیر طولانی است. یادگرفتن پایانی ندارد. یادگرفتن همه چیز موسیقی یا هر رشته دیگر غیر ممکن است.»

او اکنون در آروزی رفتن به کالج موسیقی برکلی، آمستردام و یا بوستون برای یادگرفتن موسیقی جاز انتظار می کشد، اما با نواختن گیتار در فروشگاه و اجرای عمومی همراه دانشجویان کالج همچنان بینندگانش را متحیر میکند. باید منتظر شنیدن خبرهای دیگری از این نوجوان با استعداد بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟