Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

شفای خلا عشق، در آلبوم تازه "سیل"

شفای خلا عشق، در آلبوم تازه "سیل"
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سیل (Seal)، خواننده معروف پاپ به تازگی آلبوم جدید خود را روانه بازار کرده است. پس از پنج سال، این نخستین آلبومی است که این خواننده بعد از جدایی از

آگهی

سیل (Seal)، خواننده معروف پاپ به تازگی آلبوم جدید خود را روانه بازار کرده است. پس از پنج سال، این نخستین آلبومی است که این خواننده بعد از جدایی از همسرش “هایدی کلوم” منتشر می کند.

هفتمین آلبوم استودیویی او که به سادگیSeal 7 نام دارد، به احساسات ژرف، دلشکستگی و شفا می پردازد. سیل که چهار فرزند دارد، خود در این باره می گوید: «بعضی ها وقتی چیزی روی شانه شان سنگینی می کند و مساله ای دارند که درونی است، می روند و یک درمانگر یا یکجور روانشناس را می بینند. من در این حالت ترانه می نویسم که تجربه بسیار شفابخشی است. اما باید به هوش بود. این روش فقط تا وقتی راست می گویید کار می کند، تا وقتی شفابخش است که بیش از هرچیز، با خودتان بی رحمانه روراست باشید.»

نتیجه این ترانه- درمانی، تعدادی ترانه روح انگیز است مانند (هر زمان با توام) و یا ترانه های سینه سوزی نظیر «عشق بزرگ مرده است» . او می افزاید: «حس کردم که ثبت این فعل و انفعال در یک کار موسیقی مهم است، خب البته اینکه بعضی اوقات چه احساسی داریم یک واقعیت است، یا وقتی در رابطه ای بوده ایم که کاملا موفق نبوده، یا عشق زیادی بین دو طرف بوده و حالا جایش را یک خلا گرفته، به نوعی یک فضای خالی به جا مانده است و کاملا احساس بیچارگی می کنیم.»

سیل که در سطح جهانی بیش از سی میلیون نسخه از آلبوم هایش به فروش رسیده، جوایز بسیاری برده که از جمله آنها می توان به جایزه بهترین خواننده مرد بریتانیا در سال ۱۹۹۲، چهار جایزه گرمی و یک جایزه موزیک ویدئوی برتر MTV اشاره کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟