Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

همکاری آندریا بوچلی با آریانا گرانده در آلبوم «سینما»

همکاری آندریا بوچلی با آریانا گرانده در آلبوم «سینما»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آندریا بوچلی، خواننده تنور ایتالیایی آلبوم جدید خود به نام «سینما» را روانه بازار کرده است. در این آلبوم که شامل آهنگهایی از فیلمهای مختلف می شود،

آگهی

آندریا بوچلی، خواننده تنور ایتالیایی آلبوم جدید خود به نام «سینما» را روانه بازار کرده است. در این آلبوم که شامل آهنگهایی از فیلمهای مختلف می شود، دیوید فوستر، هومبرتو گاتیکا و تونی رنیس و آریانا گرانده با بوچلی همکاری کرده اند.

ترانه های این آلبوم اولین ترانه های ضبط شده بوچلی در دو سال اخیر است.

آندریا بوچلی می گوید: «موزیک فیلمها همچون میدانی بزرگ می ماند که آهنگسازان در آن به هر سمتی بخواهند می توانند بروند و در آن آزاد هستند.»

در میان آهنگهای این آلبوم یکی از آهنگ های موسیقی متن فیلم «روزی روزگاری در آمریکا» به چشم می خورد که “E Piu Ti Penso” به معنای «هر چه بیشتر به تو فکر کنم» نام دارد. بوچلی در خواندن این ترانه با آریانا گرانده، ستاره موسیقی پاپ همکاری کرده است. همکاری با گرانده برای این ترانه برای بوچلی لذت بخش بوده است زیرا دو پسر او از طرفداران پر و پا قرص گرانده هستند.

آندریا بوچلی می گوید: «همکاری با آریانا گرانده برای من تجربه زیبایی بود. او برای بسیاری از جوانان مانند پسران خودم همچون بت می ماند. او در مقایسه با من مجموعه کارهای متفاوتی داشته است اما صدایش خیلی زیبا و هوس انگیز است.»

آندریا بوچلی که آلبوم جدیدش اخیرا منتشر شده اکنون در حال برگزاری یک رشته کنسرت است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روایت بوچلی از ابتلا خود و خانواده‌اش به ویروس کرونا: مثل یک کابوس بود

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل