Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

انتشار بخش دیگری از کتاب «ملنیوم» به قلم دیوید لاگرکرانتز

انتشار بخش دیگری از کتاب «ملنیوم» به قلم دیوید لاگرکرانتز
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بخش دیگری از مجموعه کتاب «ملنیوم» یا هزاره نوشته استیگ لارسون، نویسنده سوئدی، پنج شنبه پنجم شهریور، ۲۷ اوت منتشر شد. نویسنده دیگری، شخصیت اصلی را در

آگهی

بخش دیگری از مجموعه کتاب «ملنیوم» یا هزاره نوشته استیگ لارسون، نویسنده سوئدی، پنج شنبه پنجم شهریور، ۲۷ اوت منتشر شد. نویسنده دیگری، شخصیت اصلی را در کتاب تازه به نام «دختری در تار عنکبوت» زنده کرده است.

استیگ لارسون سال ۲۰۰۴ به دلیل سکته قلبی درگذشت و کتاب چهارم هزاره نیمه تمام ماند. ناشر در جستجوی نویسنده دیگری برای نوشتن کتاب های بعدی بود. سرانجام دیوید لاگرکرانتز انتخاب شد. او داستان را در پس زمینه و محور تازه ای دنبال می کند.

دیوید لاگرکرانتز در نشست خبری روز ۲۶ اوت گفت: «چند سال پیش و در زمان استیگ لارسون شدیدترین حمله های هکرها توسط مخالفان دولت ها مانند لیزبث سلندر انجام می شد. اما امروزه دولت ها و سرویس های امنیتی بدترین هکرها هستند. یکباره می بینیم در دنیایی زندگی می کنیم که بیش از هر زمان دیگر به لیزبث سلندرها نیاز داریم.»

حقوق کتاب هزاره به برادر استیگ لارسون، جواکیم و پدر او ارلاند تعلق دارد. جواکیم لارسون می گوید تقاضاهای زیادی برای نوشتن کتاب شده بود اما آنها همه را رد کردند. او می افزاید: «در این سالها تقاضاهای زیادی برای نوشتن ادامه سه گانه به ما می رسید و ما همیشه می گفتیم نه. اما وقتی با نام دیوید روبرو شدیم درباره آن فکر کردیم. کسانی که معمولا کتاب نمی خوانند کتاب های او را می خوانند مانند کتاب های استیگ.»

بیش از ۸۰ میلیون نسخه از کتاب های استیگ لارسون در ۵۰ کشور فروش رفته است. اولین کتاب، «دختری با خالکوبی اژدها» سال ۲۰۱۱ به فیلم تبدیل شد. کتاب تازه «دختری در تار عنکبوت» در ۲۵ کشور منتشر و تا کنون به ۴۲ زبان ترجمه شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟