Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

سیلنتو؛ پدیده جدید رقص بر روی سایت یوتیوب

سیلنتو؛ پدیده جدید رقص بر روی سایت یوتیوب
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سیلنتو، خواننده رپ ۱۷ ساله آمریکایی که با اولین ترانه خود به شهرت رسید، می گوید می خواهد به الگویی برای کودکانی تبدیل شود که ویدئوهای رقص از ترانه او

آگهی

سیلنتو، خواننده رپ ۱۷ ساله آمریکایی که با اولین ترانه خود به شهرت رسید، می گوید می خواهد به الگویی برای کودکانی تبدیل شود که ویدئوهای رقص از ترانه او را منتشر کردند.

ترانه «من را تماشا کن» (Watch Me) که روز ۲۶ ژانویه بر روی حساب یوتیوب سیلنتو منتشر شد، در عرض پنج ماه بیش از ۵۰ میلیون بار توسط کاربران دیده شده است. موفقیتی که منجر به قرارداد بستن او با یک شرکت بزرگ پخش موسیقی شد.

سیلنتو درباره ترانه خود می گوید: «واقعا چندان متعجب نشدم. می دانید که من پیشینه ای دارم که بسیاری به من به عنوان الگو نگاه می کنند. قبل از آن هم کار موسیقی انجام می دادم و طرفدارانی داشتم و در نتیجه وقتی ترانه ام را ارائه کردم بسرعت مورد استقبال قرار گرفت. خوب این یک ترانه با حرکات موزون بود و در نتیجه همه با آن رقصیدند.»

سیلنتو که از تحسین کنندگان خوانندگانی چون آشر، کریس براون، ماریا کری، سیارا و مری جی بلایج بوده، می گوید که کارهایش ترکیبی از آوازخوانی و رپ خوانی است.

سیلنتو می گوید در ابتدا به جای انتشار یک آلبوم کامل یا یک آلبوم چندگانه، تصمیم دارد تک ترانه های بیشتری منتشر کند و ترانه بعدی او ترانه ای برای مخاطبان زن خواهد بود.

او می گوید: «خوب کمی آوازخوانی و رپ خوانی خواهم کرد. ممکن است ترانه موزون دیگری منتشر کنم. من آستینها را برای رقص بالا زده ام اما اکنون نمی خواهم مردم به من به عنوان یک رقاص نگاه کنند. تلاش می کنم که خودم را به عنوان یک هنرمند نشان دهم.»

محبوبیت ترانه سیلنتو با نسخه های ویدئویی آن که مرتب توسط طرفدارانش بر روی اینترنت منتشر می شود، افزایش یافته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟