Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دیدنی های چهل و نهمین جشنواره جاز مونترو در سوئیس

دیدنی های چهل و نهمین جشنواره جاز مونترو در سوئیس
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شنید اوکانر، یکی از شاخص ترین خواننده های زن دهه اخیر، از جمله هنرمندانی بود که این جشنواره معتبر اروپایی را افتتاح کرد. خواننده و آهنگساز ایرلندی،

آگهی

شنید اوکانر، یکی از شاخص ترین خواننده های زن دهه اخیر، از جمله هنرمندانی بود که این جشنواره معتبر اروپایی را افتتاح کرد. خواننده و آهنگساز ایرلندی، ترانه های معروف و همچنین قطعاتی از تازه ترین آلبومش را اجرا کرد.

یکی از بخش های جالب جشنواره امسال، کنسرت جان لجند بود. خواننده ۳۶ ساله آمریکایی با اجرای یکی از معروفترین ساخته هایش بسیاری از تماشاگران را احساساتی کرد. جان لجند که کارش را در کنار هنرمندانی مانند جی زی و آلیشیا کی شروع کرده، حالا بسیار موفق و سرگرم تهیه پنجمین آلبومش است.

کنسرت گروه «لیلی وود اند د پریک» از فرانسه، افتتاحیه بخش دیگری از برنامه جشنواره مونترو بود. سبک این گروه دو نفره با شرکت نیلی حدیدا و بنجامین کوتو، شعر های ساده و موسیقی فولک – الکترو است. موسیقی فولک پاپ آلترناتیو آنها یکی از محبوب ترین ریتم های پاپ فرانسه است.

امیلی سانده، تماشاگران فستیوال مونترو را با اجرای آهنگ های معروفش به هیجان آورد. خواننده بریتانیایی با اولین اجرا و انتشار آلومبش در سال ۲۰۱۱ مشهور شد و دو سال بعد نیز دو جایزه بفتا کسب کرد. صدای او پر طنین و موسیقی اش تلفیقی از ژانرهای مختلف جاز آر اند بی و سول است.

چهل و نهمین جشنواره جاز مونترو از سوم تا هیجدهم ژوئیه در شهر مونترو سوئیس برگزار می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟