آلبوم جدید هیلاری داف پس از هشت سال

آلبوم جدید هیلاری داف پس از هشت سال
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هیلاری داف، خواننده و هنرپیشه آمریکایی، با پنجمین آلبوم استودیویی خود به نام «دم و بازدم» (Breathe In. Breath Out) دوباره در صحنه موسیقی ظاهر شده

آگهی

هیلاری داف، خواننده و هنرپیشه آمریکایی، با پنجمین آلبوم استودیویی خود به نام «دم و بازدم» (Breathe In. Breath Out) دوباره در صحنه موسیقی ظاهر شده است. آخرین آلبوم هیلاری داف با نام «غرور» هشت سال پیش به بازار آمد.

خواننده ۲۷ ساله متولد تگزاس در باره این وقفه طولانی که در کارش افتاده بود، می گوید: «حس درستی نداشتم و زمان مناسبی نبود، الآن حس کردم چیزی برای گفتن دارم. با تمام ترانه های این آلبوم ارتباط برقرار می کنم، چه آن را خودم نوشته باشم یا نه. هر آهنگ در من حسی را برمی انگیزد، احساساتی که دیگران همه می توانند تجربه کنند. در این آلبوم، هم آهنگهای است درباره مشکلات زندگی، و هم ترانه هایی شادی که روح را سبک می کند.»

داف در نوجوانی کار هنرپیشگی را آغاز کرده و خیلی زود در سریال «لیز مکگوایر» که از کانال دیزنی پخش می شد، یکی از محبوب ترین شخصیت های تلویزیونی شد. وی سپس فعالیت خود را متوقف کرد و در سال ۲۰۱۰ با مایک کامری، بازیکن کانادایی هاکی ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۲ صاحب پسری شد. در ۲۰۱۴ داف و کامری از هم جدا شدند.

در آلبوم «دم، بازدم» ۱۲ ترانه هست. برخی از ترانه های یادآور سبک کار کایلی مینوگ خواننده استرالیایی هستند و برخی دیگر آهنگ های بریتنی اسپیرز را به یاد می آورند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟