Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

ستاره موسیقی پاپ جمهوری آذربایجان و روسیه

ستاره موسیقی پاپ جمهوری آذربایجان و روسیه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

امین، یکی از خواننده های محبوب پاپ در روسیه است. او که در باکو بدنیا آمده، آماده عرضه موسیقی خود به بازارها و مخاطبان بین المللی است. امین معتقد است

آگهی

امین، یکی از خواننده های محبوب پاپ در روسیه است. او که در باکو بدنیا آمده، آماده عرضه موسیقی خود به بازارها و مخاطبان بین المللی است. امین معتقد است صاحب خصوصیات و رمز موفقیت برای این کار است.

خواننده سی و پنج ساله که پسر یک میلیاردر روسی است ماه گذشته از لیلا علی ف همسر سابقش و دختر رییس جمهور آذربایجان جدا شد. امین معتقد است موسیقی او نباید بر اساس ثروتمند بودن و یا برداشتهای سیاسی قضاوت شود. با این حال موفقیت او شاید با موقعیتش بی ارتباط نباشد.

امین از سال 2006 تااکنون نه آلبوم منتشر کرده است که بیشتر آنها به زبان انگلیسی هستند. علاوه بر روسیه و آذربایجان، موسیقی او در ترکیه و اخیرا در بریتانیا هم عرضه می شود.

امین می گوید: «به نظر من روسیه از نظر هنری و بخصوص در موسیقی با سرعت خوبی پیش می رود. برای اینکه با موسیقی دنیا از جمله آمریکا، بریتانیا و اروپا در تماس نزدیک هستیم و از رادیو پخش می شوند. هنرمندان روسی باید کیفیت کارشان را در حد آنها نگه دارند.»

آلبوم تازه «مور امور» از امین به بازار عرضه شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟