بازسازی فیلم روح شریر بر پرده سینماها آمد

بازسازی فیلم روح شریر بر پرده سینماها آمد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم روح شریر که در سال ۱۹۸۲ با بودجه ای اندک ساخته شده بود، اکنون با بودجه ای کلان بازسازی شده و به پرده سینماها بازگشته است. در نسخه جدید، سام

آگهی

فیلم روح شریر که در سال ۱۹۸۲ با بودجه ای اندک ساخته شده بود، اکنون با بودجه ای کلان بازسازی شده و به پرده سینماها بازگشته است. در نسخه جدید، سام راکوِل و رُزماری دِویت در نقش اریک و اِمی بازی می کنند. آنها زوجی هستند که به سبب مشکلات شدید اقتصادی، می خواهند صرفه جویی کنند تا بتوانند زندگی خود و سه فرزندشان را اداره کنند. این خانواده مجبور می شوند تا به یک خانه قدیمی در حومه شهر که وجود نیروهای شیطانی سبب شده تا خالی از سکنه بماند، نقل مکان کنند.

رزماری دویت می گوید: «من فکر می کنم که در اصل، این فیلم درباره فرهنگ و زمانه ای است که ما در آن زندگی می کنیم. خب این یک مسأله فرهنگی است. می بینید که دوره درخشش و رشد است. همه دارند ساختمان های بزرگ می سازند و رشد می کنند ولی ما مجبور می شویم به یک ساختمان قدیمی و محلی اندوهناک برویم. کارت های بانکیمان اعتبار ندارند. فرزندانمان بی وقفه در فضای اینترنت هستند و ما نمی توانیم یکدیگر را بیابیم».

سام راکول دیگر بازیگر فیلم، به جای ترسیدن از نیروهای خرافه و شیطانی در فیلم، می گوید که او از چیزهای دیگری در زندگی واقعی می ترسد. او اصلا به نیروهای مافوق طبیعی باور ندارد. سام راکول: «من به هیچ وجه یک آدم خرافاتی نیستم. در زندگیم چیزهای دیگری هستند که من را می ترسانند. چیزهایی مثل آلزایمر، سرطان، کارهای ناپسند».

اما رزماری دویت می گوید که حتی در زندگی شخصی خود هم تجربه های ماوراءطبیعی داشته است. ولی به نظر او اینها به تعبیر و برداشت شخصیِ هر فردی از مسأله برمی گردد.
رزماری دویت: «در واقع من فکر می کنم که جهان بسیار بزرگتر و پیچیده تر از آن چیزی است که ما بتوانیم درکش کنیم. بنابراین من این در را باز می گذارم و می گویم که هر چیزی امکان پذیر است».

به جز حضور چند بازیگر جدید و نمایشی که اکنون به صورت سه بُعدی است، نسخه جدید روح شریر تفاوت چندانی با نسخه قدیمی ندارد. نمایش این فیلم در برخی از کشورهای اروپا از بیست و دوم ماه مه آغاز شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد