اجرای نمایش موزیکال «فراتر از بالیوود» در لندن

اجرای نمایش موزیکال «فراتر از بالیوود» در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایش «فراتر از بالیوود» که در محله «وست اِند» در لندن به نمایش در آمده ترکیبی از رقص سنتی هند و رقص مدرن این کشور است. این نمایش درباره دختری است که

آگهی

نمایش «فراتر از بالیوود» که در محله «وست اِند» در لندن به نمایش در آمده ترکیبی از رقص سنتی هند و رقص مدرن این کشور است. این نمایش درباره دختری است که از آلمان به هند سفر می کند تا یاد مادرش را گرامی بدارد.

نقش اصلی این نمایش را آنا ایلمی بازی می کند و از اجرای این نمایش در لندن خرسند است.

او می گوید: «رویای ما به واقعیت پیوسته است. مانند این می ماند که قطعه ای از هند را بگیرید و به لندن بیاورید تا تماشاگران ببینند هند چگونه است و ما به عنوان رقاصان چگونه هستیم و فرهنگ ما چه می گوید.»

عنوان این نمایش اینطور القا می کند که تماشاگران در این نمایش تجربه ای فراتر از انگاره های رایج در مورد هند خواهند داشت. امری که عرفان صدیقی، ترانه سرای این نمایش در مورد آن توضیح می دهد.

عرفان صدیقی می گوید: «بالیوود در سرتاسر جهان اسمی بزرگ است و شما وقتی به هند فکر می کنید بالیوود به ذهنتان می آید. اما هند جذابیت های زیادتری از بالیوود دارد. وقتی ما درباره فرهنگها در ایالات مختلف هند صحبت می کنیم باید بدانیم که هر ایالتی سبک رقص، سبک آواز، رنگها، مذاهب و جشنواره های خاص خودش را دارد. ما تلاش کردیم این امر را در این نمایش موزیکال نشان دهیم و به همین دلیل اسم آن را “فراتر از بالیوود” گذاشتیم.»

نمایش «فراتر از بالیوود» تا روز شش تیر در تئاتر پالادیوم لندن اجرا خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پزشکی قانونی دوبی: سری‌دیوی غرق شده است

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل