«مگی» یک بازسازی هالیوودی برای آرنولد شوارتزنگر

«مگی» یک بازسازی هالیوودی برای آرنولد شوارتزنگر
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آرنولد شوارتزنگر، بازیگر معروف فیلم ترمیناتور، در فیلم حادثه ای تازه ای به نام «مگی» نه تنها با زامبی ها نمی جنگد بلکه پدری مهربان است که می خواهد

آگهی

آرنولد شوارتزنگر، بازیگر معروف فیلم ترمیناتور، در فیلم حادثه ای تازه ای به نام «مگی» نه تنها با زامبی ها نمی جنگد بلکه پدری مهربان است که می خواهد دخترش را از یک بیماری مرموز نجات دهد.

او در باره نقش تازه اش می گوید: «همه می دانند من در فیلم هایم با دشمنان می جنگم و آنها را از سر راه بر می دارم. ولی در اینجا کاملا درمانده و آسیب پذیر هستم. نمی توانم این بیماری و ویروس زامبی را از بین ببیرم. نمی توانم دخترم را نجات بدهم. او دارد از بین می رود و من کاری از دستم بر نمی آید.»

مگی، دختر نوجوان به ویروس یک بیماری شایع مبتلا می شود که بتدریج بیمار را به یک زامبی آدمخوار تبدیل می کند. در طول بیماری و این دگرگونی از انسان به زامبی، پدر مگی، با بازی آرنولد شوارتزنگر در کنار او است.

آرنولد شوارتزنگر می گوید: «فکر می کنم این شخصیت، انسانی ترین نقشی است که تا به حال بازی کرده ام و البته انسانی ترین داستان زامبی ها هم هست. همیشه در فیلمها، آدمها زامبی ها را می کشند و با سلاح های مختلف به آنها حمله می کنند. در این فیلم یک زامبی در خانواده هست و من درمانده می شوم. بچه ام را دوست دارم و نمی توانم او را بکشم. این معما و تناقض دشوار فیلم است.»

فیلم مگی به کارگردانی هنری هابسون، بزودی در آمریکای شمالی اکران میشود و بتدریج به سینماهای اروپا نیز می آید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد