Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

خداحافظی جیسل بونشن با دنیای مد در هفته مد سائو پائولو

خداحافظی جیسل بونشن با دنیای مد در هفته مد سائو پائولو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جیسل بونشن، سوپرمدل برزیلی در هفته مد سائو پائولو، در نمایشی از مجموعه جدید مارک برزیلی “ کولچکی” از دنیای مد خداحافظی کرد. این مانکن ۳۴ ساله گفته پس

آگهی

جیسل بونشن، سوپرمدل برزیلی در هفته مد سائو پائولو، در نمایشی از مجموعه جدید مارک برزیلی “ کولچکی” از دنیای مد خداحافظی کرد. این مانکن ۳۴ ساله گفته پس از ۲۰ سال کار، قصد دارد از این به بعد وقت بیشتری را با خانواده و دو فرزندش بگذارند. در این برنامه تام بردی همسر بونشن و پدر و مادرش هم حضور داشتند. بونشن یکی از پردرآمدترین مانکهای جهان است.

مارک کولچی در دومین روز هفته مد سائو پائولو مجموعه لباسهای مردانه و زنانه خود برای سال ۲۰۱۶ را به نمایش گذاشت. در این مجموعه بیشتر از رنگهای گرم استفاده شده است.

مارک “آگوآ دو کوکو” هم از دیگر مارکهای برزیلی است که در هفته مد برزیل شرکت کرد. لیلیان توماز طراح این مارک، مجموعه جدید از مایوهای شنا و لباسهایی برای پلاژ را به نمایش گذاشت. وی مارک “آگوآ دو کوکو” را سی سال پیش به راه انداخت و در طرحهای خود بیشتر از زادگاهش در شمال برزیل الهام می گیرد.

مارک تریا در مجموعه ای که در هفته مد سائو پائولو ارائه کرد، عشق ناممکن بین پری دریایی و موج سوار را منبع الهامش قرار داد. در این مجموعه دو دنیای مد با یکدیگر ترکیب شده اند: دنیای مخصوص به لباسهای موج سواری و دنیای لباسهای ورزشی.

در هفته مد سائو پائولو، مجموعه لباسهای مردانه و زنانه برای بهار و تابستان سال ۲۰۱۶ به نمایش گذاشته می شود. این رویداد از روز ۱۳ آوریل آغاز شده است و روز ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین) به کار خود پایان می دهد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟