Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رقص ناتالیا اوسیپُوا در نمایش باله اونگین

رقص ناتالیا اوسیپُوا در نمایش باله اونگین
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ناتالیا اوسیپُوا، بالرین روسی اینک دومین فصل از حضورش به عنوان بالرین اصلی را در باله سلطنتی لندن تجربه می کند. او تحسین تماشاگران را در نمایشهایی که

آگهی

ناتالیا اوسیپُوا، بالرین روسی اینک دومین فصل از حضورش به عنوان بالرین اصلی را در باله سلطنتی لندن تجربه می کند. او تحسین تماشاگران را در نمایشهایی که بلیطهایشان از پیش به فروش رفته، برانگیخته است.

وی اخیرا ایفای نقش تاتیانا را در نمایش اونگین با طراحی جان کرانکو، آغاز کرده است. منتقدان متفق القول به تحسین این بالرین پرداختند و از «هوش نمایشی»، «گیرایی او بر روی صحنه» و توانایی او در دادن «حسی طبیعی» از بداهه پردازی به نقش خود تمجید کرده اند.

ناتالیا اوسیپُوا می گوید: «من نقشهایی را که بر روی صحنه ایفا می کنم زندگی می کنم و نمی توانم تنها آنها را بازی کنم. همیشه به مادرم می گویم که من احتمالا بازیگر ضعیفی هستم و در نتیجه وقتی نقش حسی در من بر نمی انگیزد و حس می کنم که نمی توانم در نقش قرار بگیرم و آن را روی صحنه زندگی کنم دیگر آن اجرا برایم طبیعی نیست و به شکلی نیست که من آن را می خواستم.»

نقش آفرینی اوسیپُوا در نمایس «ژیزل» در سال ۲۰۱۴ توسط منتقدان تحسین شد و سال بعد برای او جایزه «جوایز محفل ملی رقصِ منتقدان» را در نقش اول زن به ارمغان آورد.

اوسیپُوا پیش از آنکه در سال ۲۰۱۳ بازیگر اصلی در باله سلطنتی شود در فصلهای قبل به عنوان بازیگر مهمان در نقش اودت در باله «دریاچه قو» همراه با کارلوس آکوستا ایفای نقش کرده بود.

وی به رغم تجربه اش، می گوید که همچنان قبل از هر نمایش دچار اضطراب می شود: «من همیشه قبل از نمایشها حس ترس را تجربه می کنم، واقعا غیرقابل تحمل است. عموما مردم فکر می کنند که ما مضطرب نمی شویم ولی من با افزایش سن بیشتر دچار تشویش می شوم. گاهی به جایی می رسم که فقط می خواهم یک تاکسی بگیرم و قبل از شروع نمایش فرار کنم. خوب، در واقعیت این کار را نمی کنم ولی خود این حس، من را عذاب می دهد.»

در ۲۸ سالگی، اوسیپُوا تا کنون با برخی از معتبرترین شرکتهای باله از جمله تئاتر باله امریکا کار کرده است. اکنون او می خواهد بر روی نقشهای معاصر متمرکز شود و با طراحان جدید کار کند.

او می گوید: «در ده سال اخیر من نقشهای مختلفی را رقصیده ام. حالا می خواهم بر روی چیزی متمرکز شوم که استعدادش را دارم. نقشهای دراماتیک و روانشناسانه و رقص معاصر که من توانایی زیادی برایشان دارم. اکنون طراحان جالب زیادی هستند و اتفاقات زیادی پیش می آید که من می خواهم همه آنها را امتحان کنم و فکر کنم که بتدریج اجرای کلاسیک را رها خواهم کرد.»

نقش آفرینی بعدی اوسیپُوا در «دختر بد نگاه داشته شده» اثر فردریک اشتون خواهد بود که یک کمدی رمانتیک است و داستان یک دختر زیبای روستایی را که عاشق یک کشاورز می شود، روایت می کند. این نمایش تولید باله سلطنتی است و از روز ۲۷ فروردین در کاونت گاردن لندن به روی صحنه خواهد رفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟