Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

کیت تمپست؛ خواننده رپ و شاعر آینده دار بریتانیایی

کیت تمپست؛ خواننده رپ و شاعر آینده دار بریتانیایی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کیت تمپست، دارای استعدادی فراتر از یک سبک خاص است. او یک خواننده رپ، شاعر و نمایشنه نویس است. از او بعنوان یکی از آینده دارترین شاعران بریتانیایی نام

آگهی

کیت تمپست، دارای استعدادی فراتر از یک سبک خاص است. او یک خواننده رپ، شاعر و نمایشنه نویس است. از او بعنوان یکی از آینده دارترین شاعران بریتانیایی نام برده می شود. هنر او در بازی با کلمات منتقدان را محسور کرده است.

او اینک در حال اجرای رشته ای از کنسرتها در ایالات متحده آمریکا برای تبلیغ آلبومش به نام «همه پایین» است که برای جایزه مرکوری سال ۲۰۱۴ میلادی نامزد شده بود. برای کیت تمپست، کشف کشوری که موزیک رپ و هیپ هاپ از آنجا آغاز شد، هیجان انگیز است.

او می گوید: «بسیار هیجان انگیز است چون من حس می کنم به فرهنگ آمریکا بدهکارم. شیوه ای که من هیپ هاپ را تجربه کردم بسیار لندنی بود اما خیلی هیجان زده هستم که اینجا هستم و می بینم که چه اتفاقی برای لغات و اشعارم افتاده است و چطور به جاهای مختلف در سرتاسر ایالات متحده آمریکا رفته است.»

این خواننده ۲۹ ساله از جنوب لندن در نوجوانی کارش را در سبک رپ آزاد آغاز کرد و در دو سال گذشته به خاطر نمایشنامه ها و اشعارش تحسین شده است. در سال ۲۰۱۳ میلادی او جایزه تد هیوز را بدست آورد، جایزه ای سالانه که به یک شاعر زنده بریتانیایی برای کار جدیدش در شعر اهدا می شود. همچنین در سال ۲۰۱۴ میلادی انجمن شعر بریتانیا او را بعنوان یکی از شاعران نسل آینده معرفی کرد.

کیت تمپست می گوید: «جریان ورودم به هیپ هاپ و رپ، و وارد عرصه موزیک شدنم به این شکل و نوشتن شعر به شکلی دیگر بسیار طبیعی و تصادفی رخ داد. اگر می نشستم و نقشه ای این شکلی می کشیدم بدترین نقشه ممکن می شد. اگر با خودم می گفتم که “بله خوب اول کمی رپ انجام می دهم و بعد دکلمه خوانی میکنم” خیلی بی معنی می بود. اما من واقعا فقط علاقه ام را دنبال کردم.»

کیت تمپست با شرکت نشر موزیک «بیگ دادا» که شرکتی بریتانیایی و مستقل است، قرارداد بسته است. او در حالی که به اجرای رشته کنسرتهایش می پردازد، روی آلبوم جدیدش هم کار می کند.

کیت تمپست می گوید: «کار نوشتن و آفرینش با اجرای کنسرت دو فضای کاملا متفاوت هستند. کار نوشتن و آفرینش هنری بسیار خصوصی است درحالیکه کار اجرا بسیار عمومی است. در لحظه جالب است چون هر دو اتفاق همزمان می افتند و در ذهن من رقص کوچکی در جریان است.»

کیت تمپست، خواننده رپ، شاعر و نمایشنامه نویس بریتانیایی تا ماه خرداد به اجرای کنسرتهایش در ایالات متحده آمریکا خواهد پرداخت و آلبومش «همه پایین» را تبلیغ خواهد کرد. او در ماه فروردین نیز کنسرتهایی را در اروپا اجرا خواهد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟