موفقیت آلبوم جدید ریکی مارتین

موفقیت آلبوم جدید ریکی مارتین
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ریکی مارتین، خواننده و هنرپیشه اهل پورتوریکو ستاره بلا منازع موزیک پاپ لاتین است. او بیش از هشتاد میلیون نسخه از آلبوم هایش را تاکنون فروخته است و

آگهی

ریکی مارتین، خواننده و هنرپیشه اهل پورتوریکو ستاره بلا منازع موزیک پاپ لاتین است. او بیش از هشتاد میلیون نسخه از آلبوم هایش را تاکنون فروخته است و بیش از ۹۵ ترانه با فروشی بالای یک میلیون نسخه داشته است.

ترانه «خداحافظ» (Adios) به عنوان ترانه منتخب برای تبلیغ آلبوم جدید ریکی مارتین به نام «برای کسانی که می خواهند گوش کنند» انتخاب شده است. آلبوم جدید او روز ۲۱ بهمن ماه گذشته منتشر شد و از آن زمان این آلبوم به بالای جدول پرفروش ترینها در سرتاسر جهان رسیده است.

ریکی مارتین در مورد موفقیت آلبومش می گوید: «صادقانه بگویم که مدتها است حس خوبی در مورد موزیک خودم دارم. واقعی، تازه و صادقانه است. در جریان تولید من خودم را آسیب پذیر حس کردم و مردم هم به زیبایی به آن واکنش نشان دادند. نمی دانم در چند کشور به صدر جدول رسیده است، در کشورهای غیر اسپانیایی زبان شماره یک شده است که برای من اتفاق بسیار ویژه ای است.»

آلبوم جدید ریکی مارتین موفقیت آلبوم قبلی او که بیش از یک میلیون نسخه فروش کرد را تکرار کرده است. ریکی مارتین یکی از اولین هنرمندان اسپانیایی زبان بود که با موفقیت توانست مخاطبان غیر اسپانیایی زبان داشته باشد. بازار مخاطبان موزیک لاتین اینک به بازاری تریلیون دلاری معروف شده است.

ریکی مارتین درباره بازار موزیک لاتین می گوید: «تنها در ایالات متحده ما بیش از ۵۸ میلیون اسپانیایی زبان داریم و ما داریم چرخ اقتصاد این کشور را می چرخانیم. در چند دهه آینده ما دیگر اصلا اقلیت نخواهیم بود. در نتیجه اگر آینده نگر باشیم باید به این بازار توجه کنیم. اما کلا ما (اسپانیایی زبانها) درباره اتحاد فرهنگها حرف می زنیم، درباره اینکه ما بخشی از این کشور هستیم و این کشور از ما تشکیل شده است و همچنین ما برای این کشور می جنگیم و فکر کنم این قسمت زیبای اش است.»

ریکی مارتین پدر پسرانی دوقلو است که از طریق رحم اجاره ای متولد شده اند. او اینک به التون جان، خواننده معروف، در کارزاری برای تحریم طراحان مد ایتالیایی «دومینیکو دولچه» و «استفانو گابانا» پیوسته است. دلیل این امر “مصنوعی” خواندن کودکان زوجهای همجنسگرا که با کمکهای پزشکی متولد می شوند از طرف دولچه است.

آلبوم «برای کسانی که می خواهند گوش کنند» همکنون به فروش می رسد و ریکی مارتین ماه آینده به اجرای کنسرت در نیوزیلند، استرالیا و مکزیک خواهد پرداخت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟