آلبوم جدید «ورونیکاز»

آلبوم جدید «ورونیکاز»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه «ورونیکاز» پس از هشت سال آلبوم جدیدی را منتشر کرد. وقفه طولانی باعث نشده این گروه که خواهران دو قلوی اُریگلیاسو، چهره های اصلی آنرا تشکیل می

آگهی

گروه «ورونیکاز» پس از هشت سال آلبوم جدیدی را منتشر کرد.

وقفه طولانی باعث نشده این گروه که خواهران دو قلوی اُریگلیاسو، چهره های اصلی آنرا تشکیل می دهد، انگیزه خود را برای رسیدن به موفقیت از دست بدهد.

تک آهنگ آلبوم جدید جسیکا و لیزا موسوم به «مرا نابود می کنی» (You Ruin Me) در بازار موسیقی بریتانیا در میان پرفروش ترین هاست.

ترانه «اگر کسی را دوست داری» (If You Love Someone) آنها هم علاقمندان زیادی را بخود جذب کرده است. لیزا در باره این آهنگ می گوید: «این یکی از آخرین آهنگهایی است که برای ضبط نوشتیم و به مکان خاصی تعلق ندارد. در جای خیلی خوبی بودیم. بنظرم وقتی باید آهنگی بنویسید که کمی خوشبینانه تر احساس شود کار شما از نوشتن آهنگ شاد مشکل تر می شود برای اینکه درباره شکسته شدن دل از راههای گوناگون است. بنابراین لازم بود که این را حس کنیم و به همین دلیل چنین مکانی را انتخاب کردیم. آهنگی برای جشن گرفتن عشق.»

«مرا نابود می کنی» برای سه هفته متوالی در صدر آهنگهای پرفروش استرالیا قرار داشت. خواهران اُریگلیاسو که در زادگاهشان، استرالیا، بیشتر شناخته شده اند برای تبلیغ به بریتانیا سفر کرده اند.

جسیکا می گوید: «پنج سال بود اینجا فیلمی نگرفته بودیم. یک وقفه طولانی داشتیم و دوباره شروع کردن، هیجان خاص خودش را داشت. حتی در توری که در استرالیا داشتیم طرفداران زیادی را دیدیم که از ابتدای کارمان همیشه همراهمان بوده اند. الآن آنها بزرگتر شده اند و خوب این عالیست. آنها واقعا دوست داشتنی اند و بدقت گوش می دهند.»

آلبوم گروه «ورونیکاز» و تک آهنگ آخر این گروه استرالیایی، «اگر کسی را دوست داری» وارد بازار شده است. دو خواهر دوقلو ماه مارس در شهرهای مختلف بریتانیا کنسرت برگزار خواهند کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟