اد شیرن و سام اسمیت؛ برندگان اصلی جوایز موسیقی بریتز

اد شیرن و سام اسمیت؛ برندگان اصلی جوایز موسیقی بریتز
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در مراسم اهدای جوایز موسیقی بریتز سال ۲۰۱۵ که چهارشنبه شب در لندن برگزار شد، اد شیرن و سام اسمیت بیش از دیگران درخشیدند و هر یک دو جایزه اصلی این

آگهی

در مراسم اهدای جوایز موسیقی بریتز سال ۲۰۱۵ که چهارشنبه شب در لندن برگزار شد، اد شیرن و سام اسمیت بیش از دیگران درخشیدند و هر یک دو جایزه اصلی این مراسم را از آن خود کردند.

اد شیرن، خواننده و آهنگساز انگلیسی، بزرگترین برنده جایزه موسیقی بریتز بود. او که روی صحنه هیجان زده به نظر می رسید، نامزد دو جایزه از چهار جایزه این جشنواره بود.

جایزه بهترین خواننده مرد بریتانیایی به اد شیرن تعلق گرفت و او جایزه بهترین آلبوم سال را نیز به خاطر آلبوم x که پرفروش ترین آلبوم سال ۲۰۱۴ در بریتانیا بود دریافت کرد. سام اسمیت، خواننده سول، برای پنج جایزه بریتز نامزد بود و با اد شیرن رقابت می کرد. او که اخیرا چهار جایزه موسیقی گرمی را هم برده بود، چهارشنبه شب جایزه بهترین هنرمند نوظهور و نیز جایزه موفقیت جهانی را از آن خود کرد. جایزه موفقیت جهانی از سری جوایز بریتز به خوانندگانی تعلق می گیرد که آهنگ هایشان طرفداران و خریداران جهانی بیشتری دارد.

سام اسمیت هنگام دریافت جایزه گفت: “این نشان می دهد که من در جهت درستی گام نهاده ام و از همه طفدارانم به خاطر خرید آهنگ ها سپاسگزارم.”

هنرمند بریتانیایی پالوما فایت، بازیگر، سراینده آهنگ و خواننده پاپ و سول، رو
ی صحنه آهنگ «تنها عشق می تواند چنین دردی داشته باشد» از سومین آلبوم خود که در مارس ۲۰۱۴ منتشر شده بود را اجرا کرد. او برنده جایزه بهترین خواننده زن بریتانیایی از سری جوایز بریتز شد.

در مراسم اهدای جوایز بریتز، همچنین گروه موسیقی راک و هارد راک «رویال بلد»، جایزه بهترین گروه موسیقی بریتانیا را دریافت کرد.

مایک کر، ۲۵ ساله، خواننده و باسیست این گروه گفت: “ما این گروه را دوسال پیش درست کردیم، فقط برای کمی خنده و تفریح و نواختن موسیقی در جمع دوستانه خودمان، و حالا این موفقیت بزرگی است. متشکریم.”

چهارشنبه شب و هنگام اهدای جوایز بریتز، مدونا خواننده خواننده مشهور پاپ نیز حضور داشت و آهنگ «زندگی برای عشق» را اجرا کرد.

جایزه بهترین خواننده زن جهانی در این مراسم به تیلور سویفت تعلق گرفت.

در این مراسم، کانیه وست رپر آمریکایی و جورج ازرا خواننده بریتانیایی نیز روی صحنه رفتند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟