الهام از اقیانوس و راک اند رول در هفته مد نیویورک

الهام از اقیانوس و راک اند رول در هفته مد نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کارولینا هررا با طرح هایی که از آب الهام گرفته، موجهای بلندی در هفته مد نیویورک به پا کرده است. کارهای این طراح مد که روز دوشنبه به نمایش درآمد، با

آگهی

کارولینا هررا با طرح هایی که از آب الهام گرفته، موجهای بلندی در هفته مد نیویورک به پا کرده است.

کارهای این طراح مد که روز دوشنبه به نمایش درآمد، با ترکیبی از قطره های فلزی آب بر روی لباسها و با طرح های موجداری که فضایی از اقیانوس ها را به نمایش می گذاشتند، همراه بود.

کارولینا هررا می گوید: «این مجموعه از آب و چرخش و حرکت آب در اقیانوس الهام گرفته است. همه این لباسها با فرمی موجی شکل که یادآور دریاست طراحی شده اند. در لباسهای این مجموعه، رنگ های خاکستری، آبی و همه رنگهایی را که در دریا می توان دید، می توان مشاهده کرد.»

لایه های نازکی از رنگ قرمز در میان رنگ های سفید، آبی و خاکستری و همراه با لایه های نازکی از رنگ پوست تمساح در پارچه هایی با بافتهای چند لایه در طراحی های این مجموعه خودنمایی می کنند. همچنین برای در امان بودن از سرمای زمستان در آب و هوای سرد، هررا ژاکتهای گرمی با شلوار های گرم کشمیری و دستکشهای سبک روباه طراحی کرده است.

او همچنین طرحهایی قو مانند را بر روی پارچه ها گلدوزی کرده با شلوارهایی که احساس می کنید به سفیدی رنگ عاج اند. این طراح مد می گوید که دوست دارد زنان پرزرق و برق بنظر بیایند.

ربکا مینکوف به دوران اولیه سبک راک اند رول بازگشته تا برای مجموعه فصل جدید مد نیویورک از آنها الهام بگیرد.

این طراح نیویورکی می گوید که برای طرح های این مجموعه از کتاب خاطرات پتی اسمیت با نام «فقط بچه ها» الهام گرفته است. ربکا مینکوف می گوید: «برای این فصل، من خاطرات پتی را خواندم و واقعا از انرژی و جوانی ای که او در کتابش تصویر کرده، الهام گرفتم. او در زمانی در نیویورک بود که امروزه تقریبا نمی توان آن را دوباره خلق کرد. دهه هفتاد تازه راک اند رول آغاز شده بود و این مجموعه واقعا قصیده است برای آن دوران.»

این مجموعه همچنین شامل ژاکت ها و کت ها بافته شده و پوتین هایی است که با نخ های رشته رشته تزیین شده و کت هایی از جنس پوست گوساله و لباس های ابریشمی گلدوزی شده همراه بود. این مجموعه با الهام از خواننده سبک راک اند رول و با رنگهای تیره، سیاه، قهوه ای و خاکستری مجموعه ای جذاب را ارائه کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟