Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

کانیه وست و تاداشی شوجی در هفته مد مرسدس بنز

کانیه وست و تاداشی شوجی در هفته مد مرسدس بنز
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کانیه وست، خواننده رپ آمریکایی و همسر کیم کارداشیان وارد دنیای طراحی و مد شد. او روز پنج شنبه، اولین مجموعه کفش هایش را در هفته مد مرسدس بنز در

آگهی

کانیه وست، خواننده رپ آمریکایی و همسر کیم کارداشیان وارد دنیای طراحی و مد شد. او روز پنج شنبه، اولین مجموعه کفش هایش را در هفته مد مرسدس بنز در نیویورک به نمایش گذاشت.

او می گوید: «این کفشها برای من تهیه نشده اند بلکه برای مردمند. فکر می کنم تا حالا در طراحی کفشها چیزی کم بود، چیزی که واقعا مردم می خواستند و این مجموعه پیشنهاد من بود، بگونه ای کمک من. می دانید، می خواستم از طریق هنری کاربردی به جامعه کمک کنم. چیزهایی مانند مبلمان، لباس و تکنولوژی شکل هایی از هنرهای کاربردی هستند.»

در این کفش ها که با همکاری شرکت آدیداس تهیه شده، به تمام ظرافتهای تکنیکی توجه شده است. کانیه وست همچنین مجموعه از طراحی برای لباس های ورزشی را نیز معرفی کرد.

نمایش مد او به شیوه ای غیر سنتی برگزار شد. صفهایی از مردان و زنان، درحالیکه عموما لباس هایی تیره رنگ به تن داشتند، در مقابل تماشاگران ظاهر می شدند.

تاداشی شوجی، طراح مد ژاپنی آمریکایی نیز مجموعه لباسهای ابریشمینش را در اولین روز از هفته مد مرسدس بنز در نیویورک به نمایش گذاشت.

او در طراحی این مجموعه از «لذت پرواز» الهام گرفته است. لباس ها با قطعاتی از خز، پر و جواهرات زینت داده شده بودند و قلاب بافی های ظریفی در آنها دیده می شد.

تاداشی شوجی در ژاپن به دنیا آمده و در آمریکا به تحصیل در رشته طراحی پرداخته است. او اولین طراحی هایش را در سال ۱۹۸۲ به دنیای مد معرفی کرد و از آن زمان، به طراحی لباس برای زنان مشهوری در جهان پرداخته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟