Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اجرای «خوانس» در مراسم گرمی به زبان اسپانیایی

اجرای «خوانس» در مراسم گرمی به زبان اسپانیایی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خوان استوان واسکوئز، سوپر استار کلمبیایی که به اختصار «خوانس» نامیده می شود، قرار است در لس آنجلس و در مراسم جایزه گرمی به زبان مادری اش، اسپانیایی،

آگهی

خوان استوان واسکوئز، سوپر استار کلمبیایی که به اختصار «خوانس» نامیده می شود، قرار است در لس آنجلس و در مراسم جایزه گرمی به زبان مادری اش، اسپانیایی، آواز بخواند.

این خواننده موفق آمریکای لاتین، امسال ششمین آلبومش را روانه بازار کرد.

او می گوید: «از دعوت گرمی بسیار خوشحالم. در واقع، خواندن در این مراسم، رویایی است که به حقیقت پیوسته. من سالهای بسیاری انتظار چنین روزی را می کشیدم و اکنون بسیار خوشحالم و ما بشدت مشغول تمرین و در حال آماده سازی خودمان برای آن شب بزرگیم. قصد داریم ترانه «خونتوس» را که برای شرکت دیسنی و فیلم «مک فارلند» خوانده ام، اجرا کنیم.»

او می افزاید: «اجرا در مراسمی همچون گرمی، چیزی شبیه به پنجره بزرگی بسوی جهان است. مردم می توانند شما را ببینند و موسیقی تان را براحتی در سراسر جهان بشناسند. این چیزی بسیار ویژه است. شما تمام موسیقی دانها و هنرمندانی را که آنجا هستند می شناسید و به همین دلیل، این شب بزرگی برای من است.»

پنجاه و هفتمین مراسم جایزه گرمی، یکی از بزرگترین شبها برای مردم آمریکای لاتین است. ۱۰ سال پیش نیز جنیفر لوپز و مارک آنتونی نیز در این مراسم به هنرنمایی پرداخته بودند.

خوانس می گوید که اجرایش در این مراسم به زبان اسپانیایی خواهد بود. این اولین بار است که یک آهنگ بطور کامل در تاریخ این مراسم به زبان اسپانیایی خوانده می شود. در صحنه موسیقی بین المللی هنرمندان زیادی که به زبان اسپانیایی بخوانند، حضور ندارند.

خوانس می گوید: «خوانندگان زیادی وجود دارند که اهل آمریکای لاتین هستند اما آنها نیز به انگلیسی می خوانند و سبک زندگیشان به فرهنگ انگلیسی ها نزدیکتر است البته با پس زمینه ای از آمریکای لاتین. افرادی مانند شکیرا یا ریکی مارتین در بازار موسیقی آمریکا بسیار مشهورند زیرا به زبان انگلیسی می خوانند. اما برای من، هنوز هم آواز خواندن به زبان انگلیسی به نوعی مشکل است. البته من هم تلاش کرده ام و آهنگ «خونتوس» را به زبان انگلیسی ضبط کرده ام و فکر کنم این اولین بار است که از انجام آن احساس راحتی می کنم.»

فیلم «مک فارلند» ساخته شرکت دیسنی بر اساس داستان واقعی که در یک دبیرستان آمریکای لاتین روی داده، ساخته شده است. این فیلم هم اکنون در حال تولید است و خوانس این هفته در مراسم جایزه گرمی به هنرنمایی خواهد پرداخت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟