Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نمایشگاه هنر بازل در میامی

نمایشگاه هنر بازل در میامی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در ساحل میامی در آمریکا نمایشگاه هنر بازل افتتاح شد. این رویداد، در راستای نمایشگاه هنر معاصری است که ماه ژوئن هر سال در بازل سوییس برگزار می شود. در

آگهی

در ساحل میامی در آمریکا نمایشگاه هنر بازل افتتاح شد. این رویداد، در راستای نمایشگاه هنر معاصری است که ماه ژوئن هر سال در بازل سوییس برگزار می شود.

در جریان این رخداد در فلوریدا گالری های معتبر، موزه ها و سازندگان کارهای دستی آثاری را در سرتاسر شهر نشان می دهند.

این نمایشگاه آثار هنری از سراسر جهان را در این نقطه اتصال آمریکای شمالی و آمریکای لاتین نمایش می دهد. در این رخداد هنری حتی لباس پوشیدن هم می تواند هنری باشد، جایی که شرکت کنندگان هم روحیه خلاقی پیدا می کنند.

هاروی زودین در مورد رنگ آمیزی کتش می گوید: « من به هنر پوشیدنی اعتقاد دارم. و فکر می کنم هنرهای زیادی اینجا است، بعضی از آنها متحرک هستند و بیشتر آنها روی دیوارها و ستونها هستند. اما من فکر کردم که ترجیح می دهم پارچه چینی سنتی ام را بپوشم.» دو تن از شرکت کنندگان نیز که خود را آدم و حوا می نامند می گویند: «پیام ما این است که باید مرزهای جنسیت را درنوردید.»

والری پوبژا، هنرمند، می گوید: «چه چیز بهتری از این برای پوشیدن هست؟ چیزی که با دست نقاشی شده و بخشی از مجموعه آثار من است. من همه پارچه ها ی ابریشمی را با دست نقاشی می کنم.»

سال گذشته حدود ۷۵،۰۰۰ بازدید کننده بین المللی از این نمایشگاه بازدید کردند. اینک در سیزدهمین سالش، هنر بازل در فلوریدا ترکیبی از هنر مدرن و معاصر، آثار تاریخی و قطعاتی از هنرمندان نوظهور است که شامل نقاشی ها، مجسمه ها، عکسها و فیلمهایی از۲۶۷ گالری از ۳۱ کشور می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟