«سانتا را بگیر»؛ فیلم جدید کریستوفر اسمیت

«سانتا را بگیر»؛ فیلم جدید کریستوفر اسمیت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

فیلم «سانتا را بگیر»، سانتا با بازی جیم برودبنت را نشان می دهد که بعد از تصادف سورتمه اش درهنگام آزمایش توسط تام با بازی بازیگر نوظهور کیت کانر در آلونکی در باغ تام پیدا می شود.

در حالیکه سورتمه سواری سانتا با گوزن در لندن در حال اجرا است، او دستگیر شده و به زندان می افتد و به نظر می رسد جشن کریسمس ممکن است لغو شود.

این فیلم ساخته کریستوفر اسمیت، کارگردان بریتانیایی است. وی فیلمهای ترسناک و مشهور «خزیدن»،«قطع رابط» و«مرگ سیاه» را در کارنامه خود دارد.

کریستوفر اسمیت در مورد آنچه که انتظار دارد تماشاچیان از فیلم بفهمند می گوید:«من فقط می خواهم که مردم بتوانند به آنچه که هم برای کودکان و هم برای بزرگترها و بعضی وقتها فقط برای کودکان و یا فقط برای بزرگترها بامزه است، بخندند. احساس می کنم ما می توانیم بیشتر خطر کنیم.»

وی می افزاید«من سعی کردم داستانی به آنها بدهم که در موقع خنده چیزی دستگیرشان بشود در عین حال پیامی هم در فیلم هست که یک پیام زیبای خانوادگی برای کریسمس است. این یک پیام است و فقط یک داستان روح و پری نیست.»

کیت کانر بازیگر نوظهور فیلم نقش تام را بازی می کند که به کمک سانتا می رود. او باید پدرش استیو با بازی اسپال که شخصیت عجیبی دارد و قبلا پلیس بوده است را قانع کند که به او در این راه کمک کند.

اسپال که خود پدر دو بچه است ارتباطی واقعی باهمکار خردسالش در این فیلم برقرار کرد.

راف اسپال در مورد آنچه او را جذب این نقش کرد می گوید: «شخصیتی است که من دوست می داشتم در یک فیلم دیگر آن را بازی می کردم، حتی شاید نه در یک فیلم درباره کریسمس. تصور اینکه فردی از زندان بیرون بیاید و سعی کند کار درست را انجام دهد و دوباره با بچه آنها ارتباط برقرار کند به نظرم خیلی تکان دهنده است.»

فیلم «سانتا را بگیر» ازاوایل دسامبر در بریتانیا و ایرلند به روی پرده می رود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد