Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تسهیلات مالی اتحادیه اروپا برای تجارت کوچک و متوسط

تسهیلات مالی اتحادیه اروپا برای تجارت کوچک و متوسط
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

این برنامه دنیای تجارت به تسهیلات مالی اتحادیه اروپا برای استارت آپ و شرکتهای تجارت کوچک و متوسط اختصاص دارد.

این برنامه دنیای تجارت به تسهیلات مالی اتحادیه اروپا برای استارت آپ و شرکتهای تجارت کوچک و متوسط اختصاص دارد. در جزیره «گازو» واقع در کشور مالت با مارک بارتولی، کارشناس امور اروپایی بانک والتا درباره نحوه دسترسی این شرکتها به بودجه ویژه اتحادیه اروپا گفتگو می کنیم. مارک بارتولی با اشاره به نقش بانک والتا و ارتباط آن با نهادهای اتحادیه اروپا می گوید: «ما در بانک والتا با بنیادهای سرمایه گذاری اتحادیه اروپا ارتباط نزدیکی داریم. این ارتباط دسترسی تجارت های کوچک و متوسط در مالت و جزیره گازو به تسهیلات اتحادیه اروپا را ساده تر می کند.»

لینکهای مفید

کارخانه ساخت در و پنجره آلومینیم و پی وی سی یکی از یکی از نمونه های مشخص این شرکتها در جزیره گازو است. محصولات آن بر اساس بالاترین استانداردهای اتحادیه اروپا و با دستگاه های بسیار پیشرفته ساخته می شوند. تاسیس، خرید و نصب ماشین الات این واحد اقتصادی با کمک وام بانک والتا و در چارچوب پروژه اتحادیه اروپا عملی شد.

مارگی سالیبا، مدیر این شرکت در زمینه اهمیت این کمکهای مالی می گوید: «خیلی مهم است، کلید دسترسی به بودجه لازم برای توسعه کار ما است.» محصولات این کارخانه در سراسر مالت و همچنین در اروپا فروخته می شوند. بازار جدید و مشتریان جدید به معنی ایجاد اشتغال برای مردم جزیره گازو است و مارگی سالیبا می گوید: «در حال حاضر پنجاه کارگر و کارمند و داریم وپیش بینی می کنیم تا سال 2018 دوبرابر شود.»

تسهیلات مالی اتحادیه اروپا برای مردم جایی مانند این جزیره تاثیر ویژه ای دارد. مارک بارتولی در توضیح می گوید:«برنامه تسهیلات مالی، ضامن پایداری استارت آپ ها و بقای تجارت کوچک در جزیره گازو است.»

این تسهیلات اتحادیه اروپا به نام (SME) اکنون در چهار کشور درمالت و اسپانیا، فنلاند و بلغارستان اجرا می شود و قرار است به کشورهای دیگر هم توسعه یابد. بعلاوه، اتحادیه اروپا برای حمایت از این واحدهای اقتصادی امکانات مالی دیگری از جمله آن وام، میرکو فاینیانس و سرمایه گذاری بزرگ در پروژه ها دارد.

کارشناس امور اروپایی بانک والتا با توصیه به کارآفرینانی که مایل به استفاده از این تسهیلات هستند می گوید: «اولین نکته این است که سرمایه گذار یا بانک کشور خودتان را پیدا کنید. نکته دوم به نظر من ارائه یک طرح اقتصادی قوی است.»

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اینترنت و شبکه های اجتماعی دنیای تجارت مراجعه کنید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب و کارهای کوچک در گرجستان

بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب‌وکارهای کوچک کمک می‌کند

چگونه شرکت اسکاتلندی تولید انرژی پاک توانسته فراز و نشیب بازار را پشت سر بگذارد؟