Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

کمپین ضد «برکسیت» دیوید کامرون در کنار صادق خان، شهردار لندن

کمپین ضد «برکسیت» دیوید کامرون در کنار صادق خان، شهردار لندن
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دیوید کامرون، نخست وزیر محافظه کار بریتانیا در کنار صادق خان، شهردار جدید لندن از حزب کارگر، طی اقدامی کم سابقه مخالفت خود با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، «برکسیت» را اعلام و نسبت به تبعات خروج احت

آگهی

دیوید کامرون، نخست وزیر محافظه کار بریتانیا در کنار صادق خان، شهردار جدید لندن از حزب کارگر، طی اقدامی کم سابقه مخالفت خود با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، «برکسیت» را اعلام و نسبت به تبعات خروج احتمالی این کشور هشدار دادند.

شهردار جدید لندن گفت: «دلایل اقتصادی روشنی وجود دارد. دلایل و مدارک قانع کننده از سوی خزانه داری، صندوق بین المللی پول، بانک مرکزی بریتانیا و منابع بسیار دیگری ارائه شده اند. در لندن بیش از ۵۰۰ هزار فرصت شغلی به اتحادیه اروپا وابستگی دارد.»

نخست وزیر بریتانیا که در جریان مبارزات انتخاباتی شهرداری لندن از مخالفان سرسخت صادق خان بود گفت: «زمانی که کلافگی و ناامیدی خود از اتحادیه اروپا را اعلام می کنیم این به معنای ضعیف بودن کمپینهای ما برای ماندن بریتانیا در این اتحادیه نیست، بلکه نقطه قوت آن است، زیرا ما احساسات مردم را منعکس می کنیم.»

اکثریت افرادی که در مرکز تجاری لندن موسوم به «سیتی» مشغول به کار هستند شامل تجار، اقتصاددانان و یا صاحبان شرکتها خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را برای اقتصاد این کشور مضر می دانند.

تازه ترین نظرسنجی ها نشان می دهد ۵۳ درصد مردم بریتانیا مخالف خروج کشورشان از اتحادیه اروپا هستند.

همه پرسی درباره ماندن و یا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بیست و سوم ماه ژوئن سال جاری برگزار خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟