دنیای تکنولوژی خیره به نمایشگاه محصولات الکترونیک لاس وگاس

دنیای تکنولوژی خیره به نمایشگاه محصولات الکترونیک لاس وگاس
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایشگاه بین المللی محصولات الکترونیک لاس وگاس (سی ای اس) روز چهارشنبه درهای خود را به روی عموم می گشاید. در این نمایشگاه که تا روز شنبه به کار خود

آگهی

نمایشگاه بین المللی محصولات الکترونیک لاس وگاس (سی ای اس) روز چهارشنبه درهای خود را به روی عموم می گشاید. در این نمایشگاه که تا روز شنبه به کار خود ادامه خواهد داد ۳ هزار و ۶۰۰ شرکت و کمپانی های تازه تاسیس شرکت می کنند و نوآوریهای خود را به نمایش می کشند.

افزایش تولید دستگاهها و اشیایی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند موجب شده میزان نوآوریها در این بخش بالا رود. ایربگ اسکی با قابلیت اتصال به اینترنت از جمله این نوآوریهاست.

دستگاه شارژر مینیاتوری برای تلفنهای همراه از دیگر نوآوریهاست. مسئول توسعه این پروژه می گوید: «نمونه های اولیه این محصول برای هر نوع استفاده ای تولید شده است. ما به یک همکار تجاری احتیاج داریم که تکنولوژی ما را در محصولاتش بگنجاند.»

در نمایشگاه لاس وگاس که پیش بینی می شود حدود ۱۷۰ هزار بازدیدکننده را به خود جذب کند نمایش خودروهای الکتریک، متصل به اینترنت و اتومبیلهای بدون راننده جایگاه ویژه ای دارد.

براساس گزارشها، شرکتهای بزرگی چون گوگل، کمپانی های خودروسازی فورد و یا تویوتا برروی پروژه های تولید خودروهای هوشمند بدون راننده کار می کنند. در این نمایشگاه جمعا ۹ شرکت نمونه های اولیه از خودروهای بدون راننده و یا اتومبیلهای هوشمند متصل به اینترنت خود را معرفی می کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتهای ماه چند یورو ته جیب اروپایی‌ها باقی می‌ماند؟

«بزرگترین اعتراضات ضددولتی در تاریخ جمهوری چک» کلید خورد

سقوط ۹۴ درصدی کسری تجاری اتحادیه اروپا با روسیه؛ آمریکا، نروژ و الجزایر سهم گاز روسیه را گرفتند