Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رمز رشد و توسعه شرکت های کوچک در کار گروهی است

رمز رشد و توسعه شرکت های کوچک در کار گروهی است
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در اروپا بیش از ۱۵۰۰ گروه از شرکت ها وجود دارد و برخی از آنها بسیار پرقدرت هستند. آنها به سطحی بسیار عالی و بعدی بین المللی دست یافته اند. شرکت های کوچک و متوسط تشکیل دهنده این گروهها، به نتایج بسیار خوبی رسیده اند.

در اسبیرگ در ساحل دریای شمال در دانمارک هستیم. عرصه انرژی دریایی، تخصص گروهی است که شامل ۲۸۰ شرکت است. شرکت “گروه اقیانوس اسکاندیناوی” در تصفیه سیستم های مایع و تبدیل نفت تخصص دارد و از ابتدای تشکیل گروه عضو آن بوده است. این شرکت طی ده سال، تعداد کارمندانش را پنج برابر افزایش داده است و در قطر، هند و مکزیک شعبه دارد.

ینس پیتر تامسون، مدیر عامل این شرکت معتقد است که فعالیت ساختاری و به صورت گروه های زیرمجموعه ای شبکه، تاثیر مستقیم در نتایج داشت. او می گوید: “ما در گروهی هستیم که توسعه بین المللی می کند. ما همچنین در گروه قراردادهای بین المللی و پروژه های زیردریایی هستیم و بالاخره عضو گروه توربین های بادی در دریاییم.”

ینس پیتر به جز گروه های مختلف کاری، در روز موسوم به “رویداد بی تو بی” که در اسبیرگ برگزار می شود، شرکت می کند.

ینس پیتر تامسون، مدیر عامل شرکت “گروه اقیانوس اسکاندیناوی” می گوید: “ما در رویداد “بی تو بی“، با هفده شخص مختلف اعم از شرکا و مشتریان از تمام نقاط جهان ملاقات می کنیم. این برای شرکت کوچکی مانند ما بسیار ارزشمند است.”

بنابراین این شرکت برای توسعه خود از فعالیت گروهی که عضو آن است بهره می برد. یک سازمان بسیار حرفه ای، با سطح بالا و کاملا رقابتی. این گروه به دلیل کیفیت بسیار بالای مدیریت و خدمات، از طرف “ابتکار اروپایی برای گروه برتر“، برچسب طلایی را دریافت کرد. این گروه دارای سفرا در کشورهایی است که پتانسیل رشد بسیار دارند.

سان دیبدال، شرکت “انرژی در دریا” می گوید: “در ده سال گذشته ما مبتکر یا مدیر هشتاد پروژه توسعه بودیم. برای مثال، ایجاد شبکه ای از پروژه های زیردریایی برای شرکت های متخصص در فن آوری زیردریایی، عرصه ای که در حال رشد سریع در دانمارک است.”

طی سه سال گذشته، شرکت های گروه بیش از شش هزار شغل ایجاد کرده اند. حجم معاملات برخی از آنها تا شصت درصد افزایش یافته است.

سان دیبدال، شرکت “انرژی دریایی” می گوید: “برخی از شرکت های ما، در پنج یا ده سال گذشته، هیچ صادراتی نداشتند. امروز، پنجاه یا شصت درصد درآمد آنها از صادرات به دیگر کشورها کسب می شود.”

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب و کارهای کوچک در گرجستان

بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب‌وکارهای کوچک کمک می‌کند

چگونه شرکت اسکاتلندی تولید انرژی پاک توانسته فراز و نشیب بازار را پشت سر بگذارد؟