Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

احمدی‌نژاد با اشاره به انتخابات آتی: وقتش که شد در خدمت ملت خواهم بود

احمدی‌نژاد با اشاره به انتخابات آتی: وقتش که شد در خدمت ملت خواهم بود
Copyright 
نگارش از Soroush Jafari
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور سابق ایران درباره احتمال شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: «فعلا مصالح اقتضا نمی‌کند که ورود کنم، وقتش که شد در خدمت ملت خواهم بود.»

به گزارش سایت «دولت بهار» که اخبار مربوط به آقای احمدی‌نژاد را پوشش می دهد رییس دولت سابق ایران این مطلب را در ادامه سفرهای استانی خود و در یزد بیان کرد.

احمدی نژاد در ادامه سخنان خود به انتقاد تلویحی از دولت حسن روحانی پرداخت و گفت: «دولتمردان خودشان نبايد تاجر و سرمايه دار باشند. نبايد توزيع كننده فرصت‌ها خودش متقاضی باشد.»

وی افزود: «متاسفانه امروزه متن اکثر مذاکرات و مطالب و تصمیمات حکومت‌ها و مدیریت‌ها حتی در موارد معمولی به بهانه امنیت به صورت سری و خیلی محرمانه و دور از دسترس مردم است.»

رییس دولت نهم و دهم در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «نظر و خواست مردم باید در تمام تصمیمات تعیین کننده و حاکم باشد و نتایج تمام برنامه ریزی ها باید در زندگی مردم مورد ملاحظه جدی قرار گیرد.»

احمدی نژاد در پایان با بیان اینکه «حکام غیرمردمی»، مردم را نهایتا یک برگ رای می بینند گفت: «پنهان کاری و محروم کردن مردم از آگاهی نسبت به مسائل و جریانات جاری از مهم ترین پایه های استقرار حاکمیت های غیر مردمی است.. از دید حاکمان غیرمردمی، هرچه مردم بی اطلاع تر و دورتر از اخبار و اطلاعات اصلی و واقعی باشند، فرصت برای اداره جوامع مهیا تر و کار مدیریت و حکمرانی آنان آسان تر است.»

انتخابات ریاست جمهوری در ایران در اردیبهشت ماه سال ١٣٩٦ برگزار می شود. گفته می شود محمود احمدی نژاد تمایل به حضور در این انتخابات دارد و به همین منظور سفرهای تبلیغاتی خود به استان ها را از مدتی قبل آغاز کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی محرمانه: ایران بر ذخیره اورانیوم غنی‌شده خود افزوده است

انتخابات ۱۴۰۳ در گفت‌وگو با عباس عبدی و محمد مهاجری؛ چه کسی جانشین رئیسی می‌شود؟

پدر معترض اعدام‌شده در ناآرامی‌های سال ۱۴۰۱ ایران به شش سال زندان محکوم شد