جریمه هفت هزار فرانکی بکن باوئر

جریمه هفت هزار فرانکی بکن باوئر
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کمیته اخلاق فیفا روز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای، ضمن هشدار به فرانتس بکن باوئر، برای او مبلغ هفت هزار فرانک سوییس جریمه نقدی در نظر گرفت. او به

آگهی

کمیته اخلاق فیفا روز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای، ضمن هشدار به فرانتس بکن باوئر، برای او مبلغ هفت هزار فرانک سوییس جریمه نقدی در نظر گرفت.

او به دلیل عدم همکاری با کمیته اخلاق فیفا در پرونده رسیدگی به نحوه اعطای میزبانی جام جهانی به کشورهای روسیه و قطر جریمه شده است. بکن باوئر هفتاد ساله از پاسخ دادن به سئوالاتی که چه بصورت شفاهی و چه بصورت کتبی به دو زبان انگلیسی و آلمانی مطرح شده بود، طفره رفته است. در بیانیه کمیته اخلاق فیفا آمده است در صورت عدم همکاری بکن باوئر در آینده، تبعات سنگین تری در انتظار او خواهد بود.

این اسطوره فوتبال آلمان یکی از افرادی است که با رای خود، میزبانان دو دوره پیش روی جام جهانی را مشخص کردند. گفته می شود او در انتخاب روسیه و قطر نقش تعیین کننده ای ایفا کرده است. هر چند آقای بکن باوئر که در مورد میزبانی آلمان در سال ۲۰۰۶ هم با اتهامات سنگینی مواجه است، همه اتهامات را رد کرده است.

او پیش تر هم در زمان انتشار گزارش گارسیا، به دلیل پاسخ ندادن به سئوالات ۹۰ روز معلق شده بود که البته دو هفته پس از اجرای حکم، از او رفع محرومیت شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرانتس بکن بائر، قیصر فوتبال آلمان در ۷۸ سالگی درگذشت

نخستین تجربه خارجی ماشین گلزنی تاتنهام؛ هری کین به بایرن مونیخ پیوست

دورتموند هفته آخر کم آورد؛ بایرن مونیخ برای یازدهیمن سال متوالی قهرمان بوندسلیگا شد