نخست وزیر بریتانیا: پس از برکسیت باید به مقابله با چالشها برویم

نخست وزیر بریتانیا: پس از برکسیت باید به مقابله با چالشها برویم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ترزا می، نخست وزیر بریتانیا، سیاستهای دولتش را درباره نحوه اجرای برکسیت تشریح کرد.

آگهی

ترزا می، نخست وزیر بریتانیا، سیاستهای دولتش را درباره نحوه اجرای برکسیت تشریح کرد.

او در نشست پایانی حزب محافظه کار در بیرمنگام درباره چالشهای پیش روی کشورش گفت: «حالا که می خواهیم از اتحادیه اروپا خارج شویم و سرنوشت خود را در دست بگیریم، لازم و ضروری است که به مقابله با چالشهایی برویم که مدت زیادی است بریتانیا با آن دست و پنجه نرم می کند. یکی از این چالشها این است که چگونه شهروندان را برای شغلهای آینده آماده کنیم.»

حزب دست راستی یوکیپ طرفدار خروج بریتانیا از اتحادیه اروپاست. دیوید کوبورن، نماینده بریتانیای پارلمان اروپا و عضو حزب «یوکیپ» معتقد است که حزب محافظه کار ایده هایشان را می دزد.

او اظهار داشت: «باید همچنان به دولت ایده بدهیم. به نظر می رسد که خودشان ایده ای ندارند. به نظر می رسد حزب محافظه کار همه ایده ها و برنامه های ما را دزدیده است. این چیز خوبی است. خوشحالیم که ایده های ما را می دزدند. حال برای آنها ایده ها و برنامه های بیشتری تولید می کنیم. امیدواریم که مردم اصل را بر کپی ترجیح دهند و به سمت حزب یوکیپ بیایند.»

ویکتور فورد، نماینده بریتانیایی پارلمان اروپا و عضو حزب محافظه کار با اشاره به پیامدهای اقتصادی برکسیت گفت: «پیش تر هم گفتم، اگر بریتانیا بدون داشتن یک برنامه بلند مدت اقتصادی از بازار مشترک خارج شود، هم اقتصاد بریتانیا و هم اقتصاد بقیه کشورهای اروپایی متضرر خواهد شد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جنجال فرهنگی در لهستان؛ مشق شب دانش‌آموزان حذف می‌شود

«پوشیدگی سینه‌های زنان پیشخدمت و ممنوعیت فروش خیارهای خمیده» در مقررات اتحادیه اروپا؛ شایعه است؟

انتخابات حساس پارلمانی در کرواسی؛ نگاه زاگرب از غرب به سمت روسیه خواهد چرخید؟