گفتگوی سه کاربر پرطرفدار یوتیوب با ژان کلود یونکر

گفتگوی سه کاربر پرطرفدار یوتیوب با ژان کلود یونکر
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یوناس امس آلمانی، لوکاش یاکوبیاک لهستانی و لئتیسیا بیرب از فرانسه، سه تن از کاربران پرطرفدار یوتیوب هستند که روز پنجشنبه این فرصت را خواهند داشت تا دغدغه ها خود را با، ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون ارو

آگهی

یوناس امس آلمانی، لوکاش یاکوبیاک لهستانی و لئتیسیا بیرب از فرانسه، سه تن از کاربران پرطرفدار یوتیوب هستند که روز پنجشنبه این فرصت را خواهند داشت تا دغدغه ها خود را با، ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون اروپا در میان بگذارند.

لوکاش یاکوبیاک درباره این فرصت بدست آمده گفت: «بخش زیادی از صحبتهای سخنرانی سالانه آقای یونکر درباره لهستان و تروریسم بود. این موضوعات برای من، کشورم و مخاطبانم مهم هستند.»

لوکاش در بخش دیگر سخنانش اظهار داشت: «هیجان زده هستم. نسبت به کارهایی که قبلا انجام دادم کاملا متفاوت است. معمولا مصاحبه هایم را در یک استودیوی ۲۰ متری انجام می دهد. واقعا هیجان زده هستم. از او خوشم می آید. فکر کنم رابطه خوبی بین ما برقرار شود.»

لئتیسیا بیرب فرانسوی هم گفت: «دیدار با یک مقام عالیرتبه نهادهای اروپایی واقعا عالی و منحصر به فرد است. به همین دلیل این موقعیت را از دست ندادم. این فرصت را خواهم داشت تا پیام جوانان فرانسوی و اروپایی را به گوش آقای یونکر برسانم. واقعا یک فرصت استثنایی است.»

یورونیوز و گوگل میزبان این گفتگو هستند؛ گفتگویی که در مقر کمیسیون اروپا برگزار خواهد شد.

یوناس امس آلمانی نیز گفت: «سن اکثر مخاطبانم بین ۱۳ تا ۱۷ سال است، کسانی که کاری با سیاست ندارند. با این وجود، پس از انتشار خبر این گفتگو هزاران پیام دریافت کردم. واقعا شگفت زده و خوشحالم. بازخوردهای مثبتی دریافت کردم و خوشحالم که یکی از سه کاربری هستم که در این گفتگو شرکت می کند.»

روز پنجشنبه پانزدهم سپتامبر، تلویزیون یورونیوز با مشارکت گوگل، میزبان سه مصاحبه با ستاره های یوتیوب از سراسر اروپا به همراهی ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا خواهد بود. شما می توانید این مصاحبه ها را به صورت پخش زنده در ساعت یازده به وقت اروپای مرکزی در سایت یورونیوز یا صفحه فیسبوک و توییتر
شما هم می توانید نظرت خود را از طریق هشتگ #AskJuncker بیان کنید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جنجال فرهنگی در لهستان؛ مشق شب دانش‌آموزان حذف می‌شود

«پوشیدگی سینه‌های زنان پیشخدمت و ممنوعیت فروش خیارهای خمیده» در مقررات اتحادیه اروپا؛ شایعه است؟

انتخابات حساس پارلمانی در کرواسی؛ نگاه زاگرب از غرب به سمت روسیه خواهد چرخید؟