Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ممانعت از ورود اقلام خطرناک به بازارهای اروپا

ممانعت از ورود اقلام خطرناک به بازارهای اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کمیسیون اروپا می گوید مقامات مسئول در ممانعت از ورود اقلام خطرناک بویژه از چین به بازارهای اروپا موفق بوده اند. در سال گذشته، اداره هشدار فوری اتحادیه اروپا، تعداد دو هزار و چهارصد و سی و پنج هشدار د

آگهی

کمیسیون اروپا می گوید مقامات مسئول در ممانعت از ورود اقلام خطرناک به بازارهای اروپا موفق بوده اند. در سال گذشته، اداره هشدار فوری اتحادیه اروپا، تعداد دو هزار و چهارصد و سی و پنج هشدار در مورد اقلام خطرناک به کشورهای عضو ارسال کرد.

شاخص اقلام خطرناک در بازارهای اروپا نسبت به سال پیش از آن، سه درصد افزایش یافته است، اما کمیسیون می گوید توانایی مقابله با آنرا دارد.

ورا یورووا، کمیسر اتحادیه اروپا در حمایت از مصرف کننده می گوید: “کمیسیون اروپا همه روزه از مقامات کشورهای عضو اطلاعات مربوط به اقلام خطرناکی را که در بازارهایشان یافته اند دریافت کرده و سپس آنرا به تمام کشورهای اتحادیه ابلاغ می کند تا آنها را از بازارهایشان جمع کنند.”

حدود شصت و چهار درصد این اقلام از چین وارد اروپا می شود. اسباب بازی کودکان، کفش، محصولات مخصوص خردسالان و پارچه بیش از نیمی از این اقلام را تشکیل می دهند که در ساخت آنها مواد شیمیایی خطرناک به کار رفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تنگ شدن مسیر مهاجرت غیرقانونی به اتحادیه اروپا؛ ۱۵ کشور خواستار برون‌سپاری پرونده‌های پناهندگی شدند

کارت‌های خرید مخصوص پناهجویان در آلمان؛ چرا دولت آن را معرفی کرد و آیا باعث تبعیض می‌شود؟

نتایج یک تحقیق: نارضایتی اروپایی‌ها از دموکراسی درحال افزایش است