اکران «کاپیتان مارول»؛ اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با سوپرقهرمان زن

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
اکران «کاپیتان مارول»؛ اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با سوپرقهرمان زن

افتتاحیه اکران اولیه فیلم جدید «کاپیتان مارول» در لس‌انجلس آمریکا با پرواز شش جت فالکون اف-۱۶ بر فراز هالیوود آغاز شد.

بری لارسون هنرپیشه زن ۲۹ ساله‌ بازیگر نقش اصلی این قسمت از مجموعه فیلم‌های مارول است. او نقش خلبان جنگنده نیروی هوایی ایالات متحده را بازی می کند که تبدیل به سوپر قهرمانی قدرتمند می‌شود. همچنین ساموئل ال جکسون، پای ثابت فیلم‌های سوپر قهرمانی «انتقامجویان» نیز در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

این اولین فیلم از مجموعه سینمای مارول با بازیگر نقش اصلی و سوپر قهرمان زن است و تا کنون از سوی منتقدان نظرات مثبتی را دریافت کرده است.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

رایان فلک، کارگردان و یکی از نویسندگان فیلم سینمایی «کاپیتان مارول» می‌گوید: «این فیلم صحنه‌های اکشن بسیار و جلوه‌های ویژه زیبایی دارد اما نکته مهم دیگر آن ماجرا و درگیری‌های احساساتی شخصیت اصلی یعنی کارول دانورس است که آن را به مخاطب انتقال می دهد و آنان را با خود همراه می کند.»

داستان این فیلم در سال ۱۹۹۵ و پیش از فاجعه بزرگ «انتقامجویان» و جنگ نهایی زمین با بیگانگان اتفاق می‌افتد. کارول دانورس خلبان نیروی هوایی که قهرمانی قدرتمند کهکشان است که پیش از بازگشت به زمین در جریان جنگ با بیگانگان به نیروهای ویژه ستارگان می‌پیوندد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

این فیلم با بازی بری لارسون، ساموئل ال جکسون، جود لاو،آنت بنینگ و جایمن هانسو از روز ششم مارس به بعد در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

بیشتر بخوانید: