Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

پخش یک مستند درباره اتهام آزار جنسی علیه مایکل جکسون

پخش یک مستند درباره اتهام آزار جنسی علیه مایکل جکسون
Copyright رويترز / أسوشيتد برس
Copyright رويترز / أسوشيتد برس
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اچ بی او، کمپانی تولید و تهیه فیلم و سریال از روز دوشنبه مستندی پخش می کند که در آن دو مرد ادعا می کنند مورد آزار جنسی ماکیل جکسون، خواننده و رقصنده فقید آمریکایی قرارگرفته اند.

آگهی

یکی از اعضای خانواده مایکل جکسون می گوید می دانسته است که روزی اتهام آزار جنسی که علیه این خواننده اسطوره ای در زمان حیاتش عنوان شد دوباره از سوی برخی مطرح می شود.

جکی جکسون، بزرگترین برادر مایکل، این سخنان را به آسوشیتدپرس در واکنش به اتهامات دو مردی که در یک مستند ادعا می کنند از سوی مایکل جکسون مورد آزار جنسی قرارگرفته اند، بیان کرد.

مستندی که در آن اتهامات علیه مایکل جکسون مطرح می شود را کمپانی «اچ بی او» تهیه کرده است. این مستند در جشنواره فیلم ساندنس با استقبال فوق العاده ای مواجه شد. این دو نفر پیش تر اتهامات علیه مایکل جکسون را انکار کرده بودند.

بیشتر بخوانید:

این در حالی است که تابستان سال جاری میلادی دهمین سال مرگ اسطوره موسیقی و رقص آمریکا و جهان است. تاج جکسون، برادرزاده مایکل جکسون هم می گوید اطمینان داشته که رسانه ها بزودی از ادعاهای این دو نفر مستند تهیه می کنند. خانواده جکسون بارها سعی کردند مانع از انتشار و تهیه این مستند شوند اما هیچ گاه موفق نشدند.

کمپانی «اچ بی او» خبر داده است که این مستند دوشنبه به روی آنتن می رود و اپرا وینفری، مجری مشهور تلویزیون با دو نفری که ادعای آزار جنسی را مطرح کرده اند، گفتگو خواهد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سالگرد تولد شصت سالگی مایکل جکسون در غیبت خواننده سرشناس موسیقی پاپ

رونمایی از مجسمه مایکل جکسون در «سیرک خورسید»

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید