رسوایی جنسی هالیوود؛ اسپیسی از فیلم ریدلی اسکات حذف شد

رسوایی جنسی هالیوود؛ اسپیسی از فیلم ریدلی اسکات حذف شد
Copyright 
نگارش از Faezeh Mohebi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ریدلی اسکات، کارگردان فیلم «تمام پول های جهان» تصمیم گرفته است کوین اسپیسی را از تمام صحنه های فیلم حذف کند

آگهی

سایه رسوایی مربوط به آزار جنسی بر زندگی حرفه ای کوین اسپیسی، هنرپیشه هالیوود سنگین تر شده است. او قرار است از جدیدترین فیلم ریدلی اسکات، به نام «تمام پول های جهان» حذف شود. این تصمیم کارگردان و تهیه کنندگان فیلم به خاطر اتهامات اخلاقی علیه بازیگر هالیوود بوده و کمپانی سونی پیکچرز از این تصمیم حمایت کرده است.

ریدلی اسکات، کارگردان فیلم «تمام پول های جهان» تصمیم گرفته است کوین اسپیسی، بازیگر سرشناس هالیوود را از جدیدترین فیلمش حذف و تمام این صحنه ها را دوباره با کریستوفر پلامر فیلمبرداری کند.

رسوایی های اخلاقی و اتهامات آزار جنسی اخیر کوین اسپیسی علت این تصمیم کارگردان فیلم است. تهیه کنندگان و شرکت سونی پیکچرز از این تصمیم ریدلی اسکات حمایت کرده اند.

All of Kevin Spacy’s scenes in a completed but unreleased film will be re-shot with another actor, Christopher Plummer, in the role. https://t.co/PpWhKmK95Ipic.twitter.com/NNM53JiZw7

— CBC News (@CBCNews) November 9, 2017

فیلم «تمام پول های جهان» قرار بود روز ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۷ در «جشنواره فیلم بنیاد آمریکا»، به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره نمایش داده شود. با این وجود تاریخ اکران عمومی فیلم تغییر نکرده است و قرار است فیلم طبق برنامه در ماه دسامبر در سینماهای آمریکای شمالی نمایش داده شود.

فیلم «همه پول های جهان» ماجرای ربوده شدن نوه جان پل گتی، میلیارد معروف امریکایی را روایت می کند. نوه ۱۶ ساله سرمایه دار بزرگ نفتی در رم ربوده می شود. آدم ربایان در ازای آزادی اش درخواست ۱۷ میلیون یورو باج می کنند. پدربزرگش از پرداخت این پول امتناع می کند. نقش جان پل گتی را کوین اسپیسی بازی کرده بود.

EXCLUSIVE: First Look at New Poster for “All the Money in the World” pic.twitter.com/ObslKSOjYl

— LightsCameraJackson (@LCJReviews) November 9, 2017

اتهامات اخیر علیه کوین اسپیسی

در اتهامات اخیر علیه بازیگر سرشناس هالیووود، هیدر اونرو، گوینده سابق تلویزیون بوستون، اسپیسی را متهم کرده است که در ژوئیه ۲۰۱۶ در میهمانی ای در جزیره ننتاکت ماساچوست پسرش را که آن موقع ۱۸سال داشت، مورد آزار جنسی قرار داده است. پس از شنیدن اتهامات دیگران، خانواده اونرو تصمیم گرفت که ماجرا را فاش کنند و مانع شوند کسی دیگری قربانی تعرض کوین اسپیسی شود.

رسوایی کوین اسپیسی با اتهامات آنتونی رپ، بازیگر آمریکایی، آغاز شد که گفته است در سال ۱۹۸۶ میلادی هنگامی که ۱۴ سال داشته، کوین اسپیسی در یک میهمانی به او تعرض جنسی کرده است.

کوین اسپیسی در صفحه توییتر خود ضمن گفتن اینکه این حادثه را به خاطر ندارد، عذرخواهی کرد و سپس اعلام کرد همجنسگراست.

بیشتر بخوانید:«توقف تولید ‘خانه پوشالی’ ربطی به رسوایی کوین اسپیسی ندارد»

پس از این، افراد دیگری کوین اسپیسی را متهم به تعرض جنسی کردند و به دنبال آن شرکت «نتفلیکس» تصمیم گرفت فصل ششم «خانه پوشالی» را بدون کوین اسپیسی و شخصیت اصلی داستان روی صحنه ببرد.

اقدام ریدلی اسکات در حذف کوین اسپیسی از فیلم «تمام پول های جهان» حکایت از آن دارد که زندگی حرفه ای کوین اسپیسی به پایان رسیده است و کسی فکر نمی کند که او بتواند از سایه این رسوایی ها بیرون بیاید.

بیشتر بخوانید:آکادمی اسکار تهیه کننده بزرگ هالیوود را به دلیل آزارهای جنسی اخراج کرد

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کوین اسپیسی به اتهام تعرض جنسی به مردان در بریتانیا محاکمه می‌شود

اتهام تعرض جنسی علیه کوین اسپیسی؛ شاکی نوجوانی ۱۸ ساله است

ابعاد جدید اتهام اذیت و آزار جنسی در هالیوود؛ از هاروی واینستین تا بن افلک