لباس های باشکوه زنانه در هفته مد پاریس

لباس های باشکوه زنانه در هفته مد پاریس
نگارش از Euronews

با پایان یافتن هفته مد مردان در پاریس، نمایش لباس هایی باشکوه با دوختی بسیار مرغوب و روی پارچه هایی با کیفیت بالا برای زنان آغاز شد.

با پایان یافتن هفته مد مردان در پاریس، نمایش لباس هایی باشکوه با دوختی بسیار مرغوب و روی پارچه هایی با کیفیت بالا برای زنان آغاز شد. برندهای مشهور از روز دوشنبه، به ارائه آخرین طرح های «اوت کوتور» خود پرداختند.

برند فرانسوی شانل، زیر سقف شیشه ای «گراند پله» پاریس، مجموعه طرح های بهار و تابستان ۲۰۱۷ خود را معرفی کرد. طرح ها روی پارچه هایی درخشان و با رنگهایی زنده پیاده شده بود.

رژه مدل های شانل در نهایت با حضور کارل لاگرفلد در کنار لی لی رز دپ، دختر جانی دپ بازیگر آمریکایی و ونسا پارادی خواننده فرانسوی به پایان رسید.

ماریا گرازیا کیوری، مدیر ایتالیایی بخش طراحی و نوآوری های شرکت فرانسوی دیور نیز لباس های مجموعه بهار و تابستان دیور را، پیچیده در گل به نمایش گذاشت. پریان دیور در باغ سرسبزی که در «موزه رودن» در پاریس ساخته شده بود، قدم می زدند.

قبل از معرفی لباس های شب دیور که عمدتا با پارچه هایی به رنگ آبی و خاکستری و سرخ و صورتی تهیه شده بود، مجموعه لباس های سفید این برند معرفی شدند.

از دیگر طرح های به نمایش درآمده، طراحی های برتراند گویون، مدیر هنری خانه مد اسکیاپارلی بود.
مجموعه اوت کوتور این برند، گاه فانتزی و توام با شکل هایی از قلب و قفل، گاه طرح هایی روی ساتن یا ابریشم و یادآور لباس های سنتی چینی و ژاپنی بود.

رژه مدل های «جیام باتیستا والی» در محل آرشیو ملی فرانسه انجام شد.
موضوع غالب در لباس های مجلسی این برند، باز هم گل بود. مدل ها همچون الهه هایی پیچیده در حریر و خز، در میان انبوه تماشاگران حاضر می شدند.

نمایش لباس های اوت کوتور در هفته مد پاریس تا روز پنجشنبه ادامه دارد.

مطالب مرتبط