رابین مک کل، خواننده آمریکایی سبک سول در جشنواره جاز مادرید

رابین مک کل، خواننده آمریکایی سبک سول در جشنواره جاز مادرید
نگارش از Euronews

در جشنواره بین المللی موسیقی جاز مادرید، رابین مک کل ترانه هایی از آلبوم جدید خود را اجرا کرد.

در جشنواره بین المللی موسیقی جاز مادرید، رابین مک کل ترانه هایی از آلبوم جدید خود را اجرا کرد. خواننده سبک سول می گوید این آلبوم شخصی ترین کار او و دربرگیرنده احساسات و تجربه او از عشق است. رابین مک کل گفت: «این خصوصی ترین شعرها و قصه ها از عشق و رابطه های من است. صدای درونی ام را در این آلبوم بیان کرده ام. ولی باید بگویم در نمایش زنده ترانه های جدید را با بعضی از ترانه های قدیم ترکیب کردم تا برنامه پرانرژی باشد. نمایش زنده باید متنوع باشد.»

خواننده آمریکایی اهل نیویورک با اشاره به نگرانیهایش پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی دونالد ترامپ می گوید: «نگران به خطر افتادن چیزهای زیادی از جمله حقوق مدنی، حقوق زنان و حقوق شهروندی همه مردم هستم. ولی امید دارم که برای گذشتن از این دوره راههایی پیدا کنیم. امیدوارم که مردم التیام پیدا کنند و دوباره با هم باشند زیرا آمریکا اکنون درگیر چند دستگی و اختلاف است.»

آلبوم «لوکینگ گلاس» (The Looking Glass) رابین مک کل، پس از انتشار آن در اویل امسال با استقبال منتقدان همراه شد و آنرا ترکیبی از بهترینهای او توصیف کردند. جشنواره بین المللی موسیقی جاز مادرید تا سی نوامبر در جریان است.

مطالب مرتبط