Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

سیاست و جنسیت: «خانم اسلون» نقش جدید جسیکا چستین

سیاست و جنسیت: «خانم اسلون» نقش جدید جسیکا چستین
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

«خانم اسلون» (MISS SLOANE) درام سیاسی جدید هالیوود، داستان لابیگر معروف و جسوری به نام الیزابت اسلون با بازی جسیکا چَستِین است.

آگهی

«خانم اسلون» (MISS SLOANE) درام سیاسی جدید هالیوود، داستان لابیگر معروف و جسوری به نام الیزابت اسلون با بازی جسیکا چَستِین است. او به زیرکی و موفقیت حرفه ای شهرت دارد و برای رسیدن به هدف آماده هر کاری است. اما این بار برای تصویب لایحه کنترل سلاح با صنایع تسلیحاتی آمریکا رو در رو می شود و برای پیروزی باید بهای گزافی بپردازد.

بازیگر ۳۹ ساله در باره انگیزه بازی در این فیلم سیاسی که داستان آن در واشنگتن روی می دهد می گوید: «انگیزه من برای بازی در این فیلم تنها شروع گفتگو و بحث در باره این است که آیا می دانید این نحوه کار در واشنگتن است؟ یا می دانید که اینقدر کمک مالی داده می شود؟ می دانید که اعضای کنگره و سنا زیر منت کسانی هستند که پول مبارزات انتخاباتی آنها را می دهند؟ در نهایت بگویم که این غلط است. بیایید از فردا همه چیز را تغییر دهیم. ولی تاکید می کنم که ما بازیگریم و این فقط یک گفتگو است، من قصد موعظه کردن ندارم.»

همزمان با حملات شدید به هیلاری کلینتون در جریان مبارزات انتخاباتی اخیر در آمریکا، جسیکا چَستِین می گوید ایفای شخصیت زنی با کفایت در واشنگتن بیش از مسئله کنترل سلاح برایش جذابیت داشته است. او می افزاید: «سیاست جنسیتی برای من خیلی مهم است.هیلاری کلینتون در اولین مناظره برای اینکه به خوبی آماده بود، مورد انتقاد قرار گرفت، هرگز ندیدم این موضوع برای مردها مطرح شود. الیزابت اسلون زنی با آمادگی کامل و یک گام جلوتر، جاه طلب و کمال طلب است ولی نقاط ضعف زیادی دارد. نشان دادن آن با این شخصیت زن در فیلم فوق العاده است.»

در مورد شایستگی فیلم «خانم اسلون» و بویژه بازی جسیکا چَستِین در رقابتهای اسکار، گمانهای مثبتی وجود دارد. این درام سیاسی به کارگردانی جان مدن، از ۲۵ نوامبر، (پنجم آذر) در آمریکا و سال ۲۰۱۷ در اروپا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد