Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مجموعه های تلویزیونی بریتانیایی و آلمانی برندگان بزرگ جایزه «امی»

مجموعه های تلویزیونی بریتانیایی و آلمانی برندگان بزرگ جایزه «امی»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

چهل و چهارمین مراسم جایزه امی (EMMY) بیست و یکم نوامبر، اول آذر در نیویورک برگزار شد.

آگهی

چهل و چهارمین مراسم جایزه امی (EMMY) بیست و یکم نوامبر، اول آذر در نیویورک برگزار شد. چند روز پیش جشن پیروزی دونالد ترامپ، ریس جمهوری منتخب آمریکا در این مکان برپا شده بود. برندگان بزرگ این مراسم، برنامه های تلویزیونی آلمانی و بریتانیایی بودند و هر یک سه جایزه امی را به خود اختصاص دادند.

کریستین پل، جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد. بازیگر ۴۲ ساله آلمانی که در مجموعه تلویزیونی «زیر رادار» (Under the Radar) نقش قاضی و مادر تک سرپرست را بازی می کند، پس از دریافت جایزه گفت: «خیلی متاثر شدم و در حال حاضر نمی توانم باور کنم. فوق العاده است. واقعا افتخار بزرگی است و خیلی خوشحالم.»

مجموعه تلویزیونی «زیر رادار»، درام سیاسی و روایتگر زنی است که پس از مظنون شدن دختر نوجوانش به بمبگذاری در برلین دچار بحران شدید شده و زندگیش زیر و رو می شود. جایزه بهترین درام به «دویچلند ۸۳» (Deutschland 83) اهدا شد. داستان بر محور جوناس، جوان ۲۴ ساله آلمان شرقی می گردد که به عنوان مامور مخفی بخش خارجی سازمان اطلاعات آلمان شرقی به آلمان غربی اعزام می شود. سومین جایزه نصیب مستند تلویزیونی آلمانی «جنگ دروغها» با عنوان اصلی (Krieg der Lügen) شد.

مجموعه تلویزیونی «هاف د رکورد» (Hoff the Record) از بریتانیا جایزه بهترین کمدی را به خانه برد. کریشنندو ماجومدار، تهیه کننده «هاف د رکورد» پس از دریافت جایزه به حاضران گفت: «خیلی متشکرم. ۲۰۱۶ عجب سالی بود، برکسیت، دونالد ترمپ و حال دیوید هسلهوف…» دیوید هسلهوف، در این مستند طنزآمیز در نقش نسخه خیالی خودش یعنی بازیگری در جستجوی کار در بریتانیا ظاهر می شود.

جایزه برنامه هنری امی به ژاپن و برنامه تلویزیونی «مردی که به هیروشیما شلیک کرد» (The Man who Shot Hiroshima) و جایزه تله نولا به فیلم تلویزیونی «حقایق پنهان» (Hidden Truths) از برزیل اهدا شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد