ایتالیای خیره کننده در نمایش مد دولچه و گابانا

ایتالیای خیره کننده در نمایش مد دولچه و گابانا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مجموعه مد برند دولچه و گابانا در یکی از درخشانترین و پر زرق و برق ترین نمایش های هفته مد میلان به صحنه آمد.

آگهی

مجموعه مد برند دولچه و گابانا در یکی از درخشانترین و پر زرق و برق ترین نمایش های هفته مد میلان به صحنه آمد. نمایش «ایتالیای تروپیکال»، بازتابی از سیسیل محبوب دو طراح است. کلکسیون خیره کننده دومنیکو دولچه و استفانو گابانا شامل همه عناصر اصلی و مورد علاقه آنها از جمله طلایی، دانتل، گیپور و پولک است. دامن و پیراهنها مانند بوم در خدمت نقاشی فرهنگ غنی غذا و میوه های سیسیل و همچنین نمادهای کاتولیک در آمده اند.

مدل های معروف از جمله نائومی کمپل، جی جی حدید و ایرنا شایک مجموعه جدید ورساچی برای زنان را نمایش دادند. رنگ های تند و پارچه های پیشرفته بهمراه طرح ورزشی مضمون اصلی کلکسیون بهار و تابستان آینده دوناتلا ورساچی، مدیر هنری این برنده معروف ایتالیایی است.

مجموعه پرادا، نگاهی به گذشته است. کت و تونیک دهه شصت و هفتاد میلادی از دیدنی های نمایش میوچا پرادا در هفته مد میلان بود. خانم پرادا که یکی از پیشگامان دنیا مد است شلوارک کوتاه مشکی و قرمز را با کت و کیف ست کرده است. کلکسیون طراح ۶۷ ساله ایتالیایی در فضای خالی و صنعتی با نور فیلتر شده به نمایش درآمد.

در کلکسیون جورجیو آرمانی جذابیت زنانه در تزیینات ساده و ظریف خودنمایی می کند. مانند همیشه و به پیروی از چهار دهه حضور در دنیای مد برش ها تمیز، دقیق و با وقار هستند. طیف رنگ انتخابی طراح ۸۲ ساله آبی و ارغوانی پر رنگ و فانتزی است که با بژ خاکستری وقرمز ترکیب شده است. هفته مد میلان، ۲۶ سپتامبر، پنجم مهر تمام می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند

جشنوارهٔ فیلم کودک و نوجوان شارجه؛ سینما با کودکان و برای کودکان

برگزاری جشنواره بین‌المللی جاز در شهر باکو با حضور ۱۹ نوازنده